Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.01.26 tarihli Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük heyecanlar yaşayabilirsiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ve heyecanınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Fakat iyimser bir bakış açısı ile olayları değerlendirmeniz mümkün. Özellikle sevdiğinizin desteği ile duygularınız değişebilir. Bu arada küçük ayrıntılar dikkatinizi dağıtabilir. Tartışmalardan ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ancak yakınlarınız ve özellikle birlikte iş yaptığınız kişiler ile iletişimlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Dostlarınız sizi destekliyor fakat iletişimlerinize özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi ve yakın çevrenizi fazla zorlamayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkiler kurduğunuz kişilerle bir araya gelebilir ve çeşitli faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Bu esnada harcamalarınız da çok olabilir. Çok çalışarak kazandığınız parayı bu kadar hızlı harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Getirisi oranında prim alacağınız bir projeyi daha da kazançlı kılmanın yolları üzerinde düşünebilirsiniz. Ortaklaşa çalıştığınız kişilerle rahat bir ortamda bir araya gelip konuyu görüşmeniz de mümkündür.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. Göz önünde olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bazı konularda kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde olayları daha iyi anlayabileceksiniz. Acele davranışlardan kaçınmalısınız. Tartışmalar açık bir gündesiniz. Bürokratik konularla ilgili sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hangi konuda olursa olsun dürüst davranıyorsunuz. Zaten isteseniz de yalan konuşmak size göre davranış değil. Herkese örnek gösteriliyorsunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün geçmişe yönelik bazı konuları açmamak aile ilişkileri ve özel yaşamınızda faydalı olacaktır. Hayatınızla ilgili gerçekleri daha net bir şekilde göreceğiniz, yaşamdan somut bazı şeyler beklediğiniz bir gündesiniz. Çabalarınızın karşılığını görmek istiyorsunuz ve bunu bugün sevdiğiniz insanlardan destek şeklinde görebilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici bir duygusal iniş çıkış ve aile ilişkilerinde gerilim yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta göz önünde olacağınız yerlerde kariyerinizle ilgili konulara vakit ayıracaksınız. İletişimsel konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları bugün itibarıyla geride bırakacaksınız.