Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.02.29 tarihli Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün... Karşılaştığınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çok istediğiniz ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir tartışma ortamlarından uzak durun. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir planlarınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Fakat iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece kötü gibi görünen durum şansa dönüşecek... Ve siz de kendinizi yenileyeceksiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çeşitli sosyal ortamlar içinde bulunabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlarla iletişiminizin artması da bu ortamlarda oldukça faal olmanızı, insanları kendinize çekmenizi mümkün kılabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş ortamınızda oldukça etkileyici bir kişilik çizebilirsiniz. Konuşma veya sunum yapmanız gerekirse, hitap edeceğiniz kişiler bilginiz ve yaklaşımlarınızdan oldukça etkilenebilirler. Bu şekilde planlarınıza destek de bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken yeniliklere, değişikliklere daha açıksınız. Ancak ilişkilerinizde biraz daha gerçekçi olun.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ummadığınız anda başlayacak yeni bir arkadaşlık hayatınıza renk katacak. Kısa zamanda mesafe kazanacağınız gibi fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler, seyahatler ve görüşmeleriniz ön plana çıkarken, içsel olarak agresif ve öfkeli hissedebilirsiniz. İletişim konusunda kesin sınırlar çizmeden ve eğer öfkeliyseniz bugün söylemek istediklerinizi paylaşmayıp, enerjisi daha ılımlı bir günde görüşmeyi tercih ederek bugünü kendiniz için olumlu hale getirerek geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ortamlarınızda bir süreden beri fazlasıyla mücadele ediyorsunuz. Artık bu sorunlarla ilgilenmek istemeyeceksiniz. Bugün, hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda etkili olacak.