Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.03.06 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün kendinizi daha hafif ve keyifli hissedeceksiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu durum üzerinizde baskı duygusu yaratmış olabilir. Ancak sabırlı olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızda bazı değişiklikler yapın. Üstelik kendinizi daha özgür ve keyifli hissedeceğiniz bir gün. Ve önemli kişiler ile tanışabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek ve sorunlar ile ilgili saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen gösterebilir ve farklı şifa yöntemlerini araştırabilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Boş vakitlerinizde eğlenceye yönelmek yerine kendi iç dünyanıza çekilmeyi düşünmeniz mümkündür. İsteğiniz huzurlu, sessiz bir köşede biraz dinlenmek olabilir. Bu, size çok iyi gelecektir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızın akışı hızlanabilir. İş yerine gelen beklenmedik misafirler, bu kişilerle iş dünyası ile ilgili görüşmeler veya önemli toplantılar, öğle yemeğinde önemli bir görüşme günün ana konularındandır.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında, görüşmeler, yazışmalar, haberler sizi harekete geçirebilir. Akşam saatlerinde evle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir hayli donanımlı görünüyorsunuz. Bilgileriniz ve deneyiminiz o kadar değerli ki üstleriniz bile sizden akıl alabilir. Kafanızı fazla meşgul etmeyin.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız hızlanacak. Öğrenmeyi arzuladığınız konularda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetleriniz de hızlanacak. Çocuklarınız varsa iletişiminiz hızlanıyor.