Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.03.09 tarihli Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sabırlı olmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği ile sorunları çözebilirsiniz. Fakat sabırlı olmanız gereken bir dönem ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Ayrıca olaylar size ağır gelebilir. Fakat başa çıkabilecek gücünüz var.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kalabalıklar içerisine girme isteğiniz yoğunlaşacaktır. İnsanlar arasında sosyal yönünüzü tatmin ederek neşenizi artırabilirsiniz. Yakınlarınızdan davet alırsanız hiç düşünmeden kabul etmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bazı faaliyetlerinizle ilgili olarak ekstra masraflar yapmanız, ek fonlar ayırmanız gerekiyor olabilir. Bununla ilgili olarak, finansal konularda danışmanlık aldığınız kişilerle bir toplantı ayarlamaya çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Fikirlerinizi karşınızdakine dayatmamaya özen gösterin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Hayallerinizde sürekli aile ve ev ortamı olmasına rağmen biraz sevdiklerinizden ayrı kalmış gibisiniz. Bu durum iş amaçlı olabilir. Sevdiklerinize kavuşacaksınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca daha önceden hissettiğiniz bir duyguyu somut anlamda ve mantık çerçevesinde bir yere oturtarak karşınızdaki kişilerle daha rahat paylaşabilir, özel yaşamınızda sizi mutlu edecek görüşmeler yapabilir, işlerinizi en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda olay ve durumları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal bazı konuları da gözünüzde büyüteceksiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizi özel hayatınız için kullanabilirsiniz.