Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.03.28 tarihli Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün... Karşılaştığınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çok istediğiniz ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir tartışma ortamlarından uzak durun. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir planlarınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Fakat iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece kötü gibi görünen durum şansa dönüşecek... Ve siz de kendinizi yenileyeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İkili ilişkileriniz bugün önem kazanacaktır. İletişimlerde son derece dikkatli olacak ve duygularınıza kapılmayacaksınız. Bu nedenle, ciddi konuları konuşmak için uygun bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı, analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan hassasiyet gösterdiğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık ve diyet konuları üzerinde daha ciddi durabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında işle ilgili karşınıza çıkan teklifleri son derece dikkatli değerlendirmenizi önermekteyim. İş hayatı alanınızda gerçekleşen yeniayın zorlu görünümleri sebebi ile hafta boyunca çalışma hayatınızda olası krizlere, ani öfkelenmelere, ilişkilerin bozulmasına ve varolan şartların zorlayıcı olması gibi etkilere açık olacaksınız. Sağlık konusunda problemlere açık olduğunuz hafta boyunca, bedeninize her zamankinden daha özenli bakmanız gerekecek. Yeniay haftasının sizin için olumlu tarafı ikili ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlarınızın olması ve özel hayatınızda uyum ve dengeyi yakalayabilecek olmanızdır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda güzel bir gün geçireceksiniz. Gösteri sanatlarıyla ilgili bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olacaksınız. Rahatlamak isteseniz de işlerinizin yoğunluğu bunu engelleyebilir.