Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.03.29 tarihli Akrep burcu yorumu

Bütün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Fakat bu arada sevdiklerinizi ihmal edebilirsiniz. İlişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. Eski dostlarınız ile ilgili duygularınız değişebilir. Ancak mantıklı davranacaksınız ve bugün dikkatinizi projelerinize odaklayacaksınız. Alacağınız teklifler ve karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve bu arada idealleriniz değişecek. Yeni idealleriniz olabilir ve harekete geçmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sanatçılar ilginizi çekecek ve ayrıca siz de sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İkili ilişkileriniz bugün önem kazanacaktır. İletişimlerde son derece dikkatli olacak ve duygularınıza kapılmayacaksınız. Bu nedenle, ciddi konuları konuşmak için uygun bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı, analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kafanız parasal konulara takılabilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek için mücadele edebilirsiniz. Gündeminizdeki konularıyla başkalarıyla paylaşmak size iyi gelebilir. Fikirleriniz konusunda sabit kalabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda farkındalığınız artabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özgür iradenizle hareket ederek hiç kimseyi yaşam tarzınıza karıştırmak istemiyorsunuz. Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmeniz çok kolay olacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında işle ilgili karşınıza çıkan teklifleri son derece dikkatli değerlendirmenizi önermekteyim. İş hayatı alanınızda gerçekleşen yeniayın zorlu görünümleri sebebi ile hafta boyunca çalışma hayatınızda olası krizlere, ani öfkelenmelere, ilişkilerin bozulmasına ve varolan şartların zorlayıcı olması gibi etkilere açık olacaksınız. Sağlık konusunda problemlere açık olduğunuz hafta boyunca, bedeninize her zamankinden daha özenli bakmanız gerekecek. Yeniay haftasının sizin için olumlu tarafı ikili ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlarınızın olması ve özel hayatınızda uyum ve dengeyi yakalayabilecek olmanızdır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yaptıklarınızın karşılığında sahip olduklarınız size kendinizi iyi hissettirecek. Yaptıklarınız değil, yapacaklarınız daha önemli olmalı. Alışverişlerinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.