Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.04.03 tarihli Akrep burcu yorumu

Biraz gergin, biraz huzursuz fakat yoğun duygular ile güne başlayacaksınız. Aslında şanslı bir dönemdesiniz ve siz de şansınızın farkında olacaksınız. Bazı gelişmeleri kayıp olarak algılayabilirsiniz fakat bütün bunları kendinizi yenilemek için bir fırsat olarak değerlendirmeniz mümkün. Güçlü kişiler ve saygın çevreler sizi destekleyecek. Moralinizi bozan durumlar karşısında güçlü ve dirayetli davranabilirsiniz. Bugün isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve gelişmeleri bekleyin. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi çok fazla zorlamayın. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün pratik yaklaşımlar benimsemenizi gerektirecek konularla ilgilenmeniz beklenebilir. Bazı insanların kaybedecek vakti artık kalmamış olabilir ve hızlı çözümler üretmenizi bekleyebilirler. Onlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş dünyasından bir tanıdığınızla özel bir program yapmış olabilirsiniz. Bir süreliğine gizli tutacağınız bir plan için destek sözü alabilir, ciddi bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Yapacağınız değerlendirmeler, başka işlerde de size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konularda yeni imkanlar gündeme gelebilir. İlişkilerinizde biraz daha geniş bir tolerans göstermeye bakmalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güzel yaşamak istiyorsanız gözlerinizi bağlayarak yaşamayın. Aksaklıklarınızı keşfederek ve onlardan sıyrılarak daha fazla güçlenebilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün, daha çok ailevi konulara vakit ayırmalısınız. İşinizdeki yoğunluklar, kendinize vakit ayırmanıza engel olabilir. Ailenize yapacağınız harcamalarınız devreye girecek.