Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.04.24 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Gelişen olaylar karşısında isteklerinizin gerçekleştiği duygusu içine girecek ve çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Şimdiye kadar farkında olmadığınız önemli ayrıntıları görecek ve bu durumu fırsata dönüştüreceksiniz. İyi duygunuz sayesinde şansınız giderek yükseliyor. Ancak duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Hayal gücünüzü uyandıran gelişmeler olacak ve geleceğe yönelik yepyeni idealler içine gireceksiniz. Sözü geçen saygın kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Onların desteğini alabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Görevlerinize ve bunlarla ilgili detaylara yoğunlaşacağınız bir gün geçirmeniz ihtimal dahilindedir. Eğer takıldığınız ayrıntılar olursa, bazı kişilere danışabilir veya onlardan farklı destekler isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Farklı yaklaşımların karşılıklı etkileşim yoluyla kişiler arasında yayılacağı bir dönemin içerisindesiniz. Kendi yaklaşımlarınızda değişikliklere gitmek de ana konu olabilir. Buna direnmeyin; yararlı olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel konularda daha yoğun ve konsantresiniz. Ancak kıskançlıklar ve endişelerden uzak durmaya bakın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kenara para koymak istemeniz çok doğal. Oysa sizlerin sevgi ve ilgiye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişi bu günlerde sizden uzak durmaya çalışıyor...

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler, seyahatler ve görüşmeleriniz ön plana çıkarken, içsel olarak agresif ve öfkeli hissedebilirsiniz. İletişim konusunda kesin sınırlar çizmeden ve eğer öfkeliyseniz bugün söylemek istediklerinizi paylaşmayıp, enerjisi daha ılımlı bir günde görüşmeyi tercih ederek bugünü kendiniz için olumlu hale getirerek geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha rahat ve özgür hissediyorsunuz. İnsanların sizi yargılaması veya tenkit etmesi bu kadar önemli olmamalı. Geleceğiniz adına düşündüklerinizi uygulamak için doğru birkaç gün içindesiniz. İstekleriniz özel yaşantınızı zorlayabilir.