Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.04.29 tarihli Akrep burcu yorumu

İyimser ve neşeli tavırlarınızla çevrenizdeki kişileri ve özellikle sevdiklerinizi etkileyebilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve bu arada kendinizi yenileyeceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz ve hayal gücü gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar ve kişilerden etkilenebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız artacak. Bugün sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman... Günün ilerleyen saatlerinde önem verdiğiniz konular gündeme gelecek...  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aşk ilişkinizi ön planda tutacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sürekli aklınızda olabilir. Kendisine daha da fazla açılmak isteyebilir, bu nedenle uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aşk ilişkinizi ön planda tutacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sürekli aklınızda olabilir. Kendisine daha da fazla açılmak isteyebilir, bu nedenle uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi fikirlerinizi yaymak için daha güçlü bir heves duyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları ilerletmekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler sizin gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Zihinsel konular sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Kendinizi rahatlatacak şeylerle ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi hiç düşünmeden başkalarını destekliyorsunuz. Bugünlerde ilişkilerinizde aklınız bir hayli karışık. Kararlarınızı sağlıklı vermelisiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında işle ilgili karşınıza çıkan teklifleri son derece dikkatli değerlendirmenizi önermekteyim. İş hayatı alanınızda gerçekleşen yeniayın zorlu görünümleri sebebi ile hafta boyunca çalışma hayatınızda olası krizlere, ani öfkelenmelere, ilişkilerin bozulmasına ve varolan şartların zorlayıcı olması gibi etkilere açık olacaksınız. Sağlık konusunda problemlere açık olduğunuz hafta boyunca, bedeninize her zamankinden daha özenli bakmanız gerekecek. Yeniay haftasının sizin için olumlu tarafı ikili ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlarınızın olması ve özel hayatınızda uyum ve dengeyi yakalayabilecek olmanızdır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

22 Mayıs’a kadar sevdiğiniz insanla aranızda bazı iletişim sıkıntıları oluşabilir. Eski konular ve olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Taşınmak için de uygun bir dönem olmayabilir.