Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.05.02 tarihli Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Çünkü önem verdiğiniz kişilerin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve içinizden yükselen kuvvetli arzuları denetleyebilirsiniz. Aslında denetlemek yerine baskı altına almak dersek daha doğru olacak. Aslında tarzınızı ve davranışlarınızı değiştirmeniz gereken bir süreç içindesiniz ve şayet olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Özellikle alıştığınız ve bildiğiniz çevrelerin dışına çıkabilirsiniz ancak bu durum alışkanlıklarınızı da değiştirmeniz için sizi zorlayacak! Kendinizi yenilemek istiyorsanız, fırsat zamanı...

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bir mülkün satışı veya kiralanması ile ilgili gelişmeler günün ana konularını teşkil edebilirler. Bir emlak bürosunda bazı şartları tartışmanız mümkün görünüyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişisel gelirinizi artırmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanabilir veya siz bunu mümkün kılacak fırsatlar yaratabilirsiniz. Kendinizden emin olursanız, talep veya hamleleriniz sonuç verecektir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal konular gündeme geldiğinde daha esnek olmalısınız. Ortaklaşa konular üzerinde durmak gerekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Günün ilk saatleri biraz sıkıcı geçebilir. Ama gün içinde başınızı kaşıyacak vakit bulamayacaksınız. Doğru kararlar alıp isabetli işler yapacaksınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, seyahatler, basın yayın işleri, eğitimler, öğretmenler ve iletişim alanınızda problem yaratabileceği için, eşinizle veya partnerinizle yapacağınız konuşmalarda güven arayacak, bu konuşmalarda yapıcı olmaktansa yıkıcı bir etki ile hareket edebileceğiniz için, kaybetmek istemediğiniz kişilerle önemli konuşmaları burada yapmamanız önem kazanacaktır. Ayrıca bu süreçte iş yerinizde sizin iradeniz dışında gelişen ani problemlerde sakinliğinizi koruyun ve olaylara ani tepkilerle yaklaşmamayı tercih edin. Ailenizden yoğun destek görebileceğiniz bir zamandasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Mayıs ayında tamamen özel hayatınıza odaklanıyor olacaksınız. Merkür’ün özel hayatınızda geriliyor olması eski konu ve olayları karşınıza getirebilir. Ama bunlara çözüm üretmek sizin için kolay olacak gibi görünüyor. İç sesinize kulak vermelisiniz.30 NİSAN 2016 AKREP BURCU YORUMU