Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.05.14 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kazançlara yönelik hayalleriniz olabilir. Ancak hayal gücünüzün yükseldiği bir dönemdesiniz ve gelişen olaylar ideallerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Ancak karşılaştığınız olayları şans olarak görebilir ve fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz. Bu arada üzerinizde hissettiğiniz baskı sayesinde bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve zor gibi görünen durumun sizin için bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz. Bu arada hem sosyal çevreniz değişiyor hem de yenilendiğinizin farkına varacaksınız ve alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kendi çocuklarınız veya yakınlarınızın çocuklarına odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Onlarla ilgili verilen bir kararın uygulamasında da yardımınız veya araya girmeniz istenebilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kendi çocuklarınız veya yakınlarınızın çocuklarına odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Onlarla ilgili verilen bir kararın uygulamasında da yardımınız veya araya girmeniz istenebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün oldukça çalışkan ve hareketli olabileceğiniz bir gündesiniz. Aynı zamanda arkadaşlarla, gruplarla bir arada olmak da güzel.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız asılmış adam... İlişkinizdeki mutluluğunuza kısa süreli bir gölge düşebilir ancak o gölgeden çabuk kurtulacaksınız. Partnerinizin sizsiz yaşayamadığını biliyorsunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile yaşamınıza ağırlık verebilir, evinizle ilgili işlerinizi tamamlayabilir ve evde sevdiklerinizle eğlenceli partiler düzenleyebilirsiniz. Alım satım işlerinizde başarı olan bugün, finansal konularda beklediğiniz bir parayı alabilir, özel hayatınızda romantik bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğinizle birbirinize karşı ağzınızdan bal damlayacak. İletişimsel sorunlarınıza anlayışlı bir şekilde yaklaşacaksınız. Ortaklaşa adım atılacak işlerde şans sizden yana olacak.