Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.05.28 tarihli Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Arkadaşlarınız ile iş birliği yapabilirsiniz. Daha doğrusu zengin ve güçlü yakınlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve iş birliği yapmak için harekete geçeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz yüksek olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirecek potansiyel güç ve enerjiyi içinizde hissedeceksiniz. Sorumluluklarınız artmış olabilir ve üzerinizde baskı oluşabilir fakat bunlar ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evle ilgili ya da duygusal hassasiyetlerle ilgili durumlar gündeme gelebilir. Karşınızdaki kişilerle daha esnek olmaya çalışın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sevgi yüklü gelişmeler olacak. Maddi manevi her konuda destek olmaya hazırsınız. Sizi anlamaya çalışmayan insanları kafaya takmayın.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Koç burcunda bir Yeniay meydana geliyor. Etkisini 3 gün önce ve sonra hissedeceğiniz yeniay haftasında işle ilgili karşınıza çıkan teklifleri son derece dikkatli değerlendirmenizi önermekteyim. İş hayatı alanınızda gerçekleşen yeniayın zorlu görünümleri sebebi ile hafta boyunca çalışma hayatınızda olası krizlere, ani öfkelenmelere, ilişkilerin bozulmasına ve varolan şartların zorlayıcı olması gibi etkilere açık olacaksınız. Sağlık konusunda problemlere açık olduğunuz hafta boyunca, bedeninize her zamankinden daha özenli bakmanız gerekecek. Yeniay haftasının sizin için olumlu tarafı ikili ilişkilerinizi geliştirebilecek fırsatlarınızın olması ve özel hayatınızda uyum ve dengeyi yakalayabilecek olmanızdır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda çok kolay tepki vermeye meyillisiniz. Yaşadığınız bazı olayları anlamlandırmak bugün size kolay gelmeyebilir.