Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2016.06.23 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayabilirsiniz. Duygusal ve hassas bir tavır içinde olabilirsiniz ve ciddiye aldığınız konular veya önemsediğiniz kişiler ile ilgili korkularınız uyanabilir. Ancak kendinizi duygulara kaptırmayın ve bugün Yaz gündönümü olduğunu unutmayın. Sorunların çözümünü bulabilirsiniz sadece niyet etmeniz yeterli. Tabii niyetiniz olumlu yönde olmalı. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser davranışlarından etkileneceksiniz ve haliniz değişecek. Baskı duygusu hissettiğiniz durum aynı zamanda sizin için şanslı bir durum olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca bugün yılın en uzun günü ve keyfini çıkarın.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamı ve aile ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri gündeme gelebilir. Misafirler için uzun hazırlıklara girişmeniz günün konuları arasında yer alabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamı ve aile ilişkilerinin öne çıkacağı bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri gündeme gelebilir. Misafirler için uzun hazırlıklara girişmeniz günün konuları arasında yer alabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olumsuz duygularınızı yok etmek için bugün bir dönüm noktası olabilir. Pozitif enerjiler sizi uzun süren kasvetinizden tamamen sıyırmak için bir şans tanıyor. Öylesine övgü dolu sözler duyuyorsunuz ki gülücükler yüzünüzden hiç eksik olmuyor. Yaşanan kötü olayları atlatmayı başardınız. Moraliniz oldukça yüksek bu aralar.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla olan diyaloglarınızda geçici problemler ve mesafeli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde daha keyifli ve başarılı diyaloglar kurabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi ve duygularınızı dile getirirken bazı abartılardan uzak durun. Güvensizliklerinizi karşı tarafa aktarmayın. Bugün aklınıza düşecek fikirlerden etkilenmemeniz zor görünüyor.