Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

21.05.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Dost davetlerine gidebilir, büyük kalabalıkların toplandığı organizasyonlara katılabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiler, sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve siz de onları etkileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin size önem vermesini istediğiniz bir dönemdesiniz. Dostlarınız sizi destekleyecek ve ilişkileriniz daha sıcak olacak Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Sevdiğinize hayallerinizi ve ideallerinizi anlatabilir, birlikte çeşitli hayaller kurabilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün pratik yaklaşımlar benimsemenizi gerektirecek konularla ilgilenmeniz beklenebilir. Bazı insanların kaybedecek vakti artık kalmamış olabilir ve hızlı çözümler üretmenizi bekleyebilirler. Onlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş dünyasından bir tanıdığınızla özel bir program yapmış olabilirsiniz. Bir süreliğine gizli tutacağınız bir plan için destek sözü alabilir, ciddi bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Yapacağınız değerlendirmeler, başka işlerde de size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda büyürken, duygusal alanda daha aktif olabilir. Göstereceğiniz bireysel çabalar çok işe yarayacak.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Giderek artan veya beklenmedik harcamalar, mali cezalar, yanlış ödemeler size sorun çıkarabilir. Çevrenizde yapmak istediklerinizi engellemek isteyen kişiler olabilir, sorunlara cesur tepkiler vererek yaklaşmanızda yarar var.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ruhsal olarak eğlenceli, mutlu ve neşeli hissederken, evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, ilişkilerinizde heyecanlı ve mutlu bir ruh hali ile keyifli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 14.00’dan gece yarısına dek olan dönemde aşk hayatınızda romantik bir zaman dilimi sözkonusu iken, buluşma ve görüşmelerde yer alabilir, aşk hayatınızda mutluluğu daha yoğun hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelirler ve başkalarının paraları alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.