Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

21.12.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ciddiye aldığınız kişiler ile görüşebilir ve önem verdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Sizi korkutan veya gerçekleştirmeyi çok istediğiniz konular ile ilgili gelişmeler yeni boyutlar kazanacak ve isteğiniz artacak. Biraz sabırlı olun ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Evlilik veya ortaklık konuları gündeme gelebilir. Aslında sizin de istediğiniz ve aynı zamanda korkularınızı uyandırsa bile gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz her ne var ise, şimdi konuya daha detaylı bakabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kalabalıklar içerisine girme isteğiniz yoğunlaşacaktır. İnsanlar arasında sosyal yönünüzü tatmin ederek neşenizi artırabilirsiniz. Yakınlarınızdan davet alırsanız hiç düşünmeden kabul etmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bazı faaliyetlerinizle ilgili olarak ekstra masraflar yapmanız, ek fonlar ayırmanız gerekiyor olabilir. Bununla ilgili olarak, finansal konularda danışmanlık aldığınız kişilerle bir toplantı ayarlamaya çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz bazı konularda desteğinize ihtiyaç duyabilir. Ortaklı konularda eksikleri toparlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Karşınızdaki insanlar beklentilerinizi tam olarak karşılayamadıklarını hissedebilirsiniz. Gün içinde açık düşmanlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sizi uğraştıran durumlar keyfinizi kaçırabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güzel haberler alacaksınız. Bunun keyfini çıkarın fakat çok büyük beklentiler içerisine girmeyin. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili sorunlar çıkabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Çocuklarınızla iletişiminiz ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde belirsizlikler, yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda size verilen sözlere hemen inanmak yerine bir süre karşınızdaki insanlara zaman vermek ve bu sözleri yerine getirip getirmediğini gözlemlemek faydalı olacaktır. Sanat sahne işleri yapanlar için maksimum derecede faydalı bir zamanda bulunuyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda gereksiz yere büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyin.