Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

23.03.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Duygusal karmaşa içinde olabilirsiniz fakat gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinize olan güveniniz yüksek. Buna karşılık tarzınızı değiştirmeye zorlayan durumlar olabilir ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Kendinizi ve önemsediğiniz kişileri zorlamaktan kaçının. Aslında ciddiye alınacak işler yapabilecek potansiyelinizin açığa çıktığı bir dönem ve isteklerinizi gerçekleştirecek gücünüz var. Fakat alışkanlık haline gelmiş olan davranışlarınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Hareket halinde olmak ve aldığınız sorumluluklar ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili derin düşünceler, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Bazı noktalarla ilgili karar veremeyebilirsiniz. Takıldığınız yerde destek isteyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek ile ilgili konuları karara bağlayabilirsiniz. Sosyal konularda daha fazla ön planda olacaksınız. Parasal konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Çalışma hayatınızda karar vermeniz gereken işler sizi yorabilir. Eğitim konuları gündeme gelebilir. Gün içinde gençlerle ilgili konular farkındalık yaratabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı projeleriniz konusunda ısrarcı olmanız direnci kırmanızı sağlayabilir. Ancak her şeye en baştan başlamak yerine, daha uzun vadeli bakmalısınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Çocuklarınızla iletişiminiz ve özel yaşamınızdaki ilişkilerinizde belirsizlikler, yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, aşk hayatınızda size verilen sözlere hemen inanmak yerine bir süre karşınızdaki insanlara zaman vermek ve bu sözleri yerine getirip getirmediğini gözlemlemek faydalı olacaktır. Sanat sahne işleri yapanlar için maksimum derecede faydalı bir zamanda bulunuyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür, 2 boyunca iş ve hizmet alanlarınızdaki konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmenizde yarar var.