Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

24.03.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Duygularınız yoğun ve karamsar olabilir. Fakat olaylar yalnızca sizin bakış açınızdan karamsar görünüyor. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz durumun gerçekte daha farklı olduğunu göreceksiniz. Kendinizi hem enerjik hissedecek, hem de isteklerinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Fantastik hikayeleri konu alan filmler izlemek ve geleceğe yönelik hayaller kurmak hoşunuza gidecek. Akşam saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik iş yapan kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızdaki insanlar bazı konuları tartışmak isteyebilirler. Dikkatiniz dağılırsa iletişim kuramayabilirsiniz. Söylenenlere odaklanarak kendilerine yardımcı olmaya gayret edin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızı her şeyin üzerine koymaya eğilim gösterebilirsiniz. Başarı hayalleriniz ağır basabilir. Daha enerjik ve istekli çalışabilir, özel hayat kavramını bir süre unutabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı konularda netleşmeyen süreçler içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde tartışmalar meydana gelebilir. Karar almak isteyebilirsiniz. Fevri davranmamaya özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Başkalarıyla ilgili konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bu aralar mesleki alanda kolayca mali sorunlarınızı aşabilir ve kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Fakat çok fazla bonkörlük başa bela. Tutumlu olmalısınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler, seyahatler ve görüşmeleriniz ön plana çıkarken, içsel olarak agresif ve öfkeli hissedebilirsiniz. İletişim konusunda kesin sınırlar çizmeden ve eğer öfkeliyseniz bugün söylemek istediklerinizi paylaşmayıp, enerjisi daha ılımlı bir günde görüşmeyi tercih ederek bugünü kendiniz için olumlu hale getirerek geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kontrolünüzün dışında etkenlerin devreye girdiği bir tutulma yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınız artabilir, sezgileriniz güçlenebilir. Bir süredir gizli kalan fikirler ve sırlar bu süreçte açığa çıkabilir.