Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

25.04.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Kendinizi gergin hissedebilir ve çevrenizdeki kişilerle tartışabilirsiniz. Sizin için keyifsiz ve bazı sorunlarla ilgileneceğiniz bir gün olacaktır. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir. Akşam saatleri ise iletişimlerinizde bir hareketlenme olacaktır.

Aşk:

Duygusal olarak genel bir isteksizlik içine gireceğiniz ve sevdiğiniz insana karşı ihmalkar yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da duygusal açıdan bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Keyfinizin yerinde olmaması sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi de olumsuz olarak etkileyebilecektir. Akşam saatleri ise duygusal açıdan kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz ve küçük gerginlikler söz konusu olabilir.

İş:

İş yaşamınızda daha çok belli metotlara bağlı olarak çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeniliklere karşı kendinizi kapatabilirsiniz. İş ortamınızda gereksiz bazı gerilimler olabilir yada sizi ilgilendirmeyen konulardan dolayı çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz. Akşam saatleri ise bazı işbirlikleri yapabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınıza her zamankinden daha fazla dikkat edeceksiniz. Ancak akşam saatleri hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz.


Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde strese açık gün. Sevdiğiniz veya yakın bulduğunuz kişiler sınırlarınızı veya sabrınızı zorlayabilirler. Bu esnada kibar davranmaya çalışmanız olayları daha da garip bir hale sokabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuk planları organize etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğle saatlerinde risk almaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Duygularınızı fazla gösterme eğiliminde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmek istemiyor ve değişik yöntemlerle duygularınızı gizlemek istiyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarının olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalı, koşullarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinizi aşma konusunda gerekli donanıma sahipsiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Sivri konuşmalar, baskı ile üste çıkmaya çalışan tavırlar olabilir bugün çevrenizde. Rahatsız eden ısrarlara boyun eğmek zorunda değilsiniz. Sizce doğrunun ne olduğundan emin olursanız sert bir savunmaya da gerek kalmaz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.