Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

25.07.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Daha önce ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz konular ve kişiler ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada bakış açınızı değiştirmenize neden olan kişi ve olayları gözden geçirmeniz mümkün. Aslında karşılaştığınız olaylar alıştığınız sistemi değiştirmeniz için sizi zorluyor ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Birbirinden farklı kişileri ve konuları bir araya getirmeniz mümkün. Bildiğiniz geleneklerden daha farklı yaşam felsefesine sahip olan kişilerden etkilenebilirsiniz. Rahatsızlık duysanız bile yapıcı bir tavır içinde olacaksınız ve fikirleriniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdiklerinizin desteğini alabilirsiniz. 

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün iki kişinin yaşadığı anlaşamazlıkla ilgili olarak arabuluculuk etmeniz gerekebilir. İki tarafa da objektif yaklaşacağınız için dengeli düşüncelerle doğru hamleler yapacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizle yardımlaşma içerisinde bulunarak avantaj sağlayacağınız günler devam edecek. İnsanlarla birlikte çalışın. Grup çalışmalarında size verilen görevler dışında hiçbir şeye karışmayın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yaşantınızla ilgili değişimler söz konusu olacak. Bulunduğunuz ortamlarda hoş ve anlamlı bir hava içindesiniz. Kişiliğiniz ve kendinizle ilgili yeniliklere açıksınız. Çevrenizdeki kişilerin daha renkli ve ilginç olmasına dikkat ediyor ve macera yaşama hissine kapılıyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Dış görünüşünüze odaklanmalı, imajınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız.

Negatif tavırları olan kişiler enerjinizi düşürebilir veya moralinizi bozabilirler, ama siz değerinizin farkındasınız. Rekabeti sevmeyen veya kıskanç tepkileri olan kişileri görmemezliğe gelmeniz en iyi cevap olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın gün boyu olumlu açıları olması gün içierisinde olumlu ruh hallerini, hayalleri ve rüyaları desteklese de, Mars ve Uranüs arasındaki açının bugünden itibaren tüm haftasonuna yayılan beklenmedik gelişmeleri ve ani olayları gündeme taşıyabilecek enerjisi de devrede olacak. Dolayısıyla, ani tepkiler vermekten ve ani hareketlerden uzak kaçınmamız ve planlarımızı yaparken değişiklikleri hesaplayan esneklikte olmamız önem taşıyor. 6 gün boyunca, elektrik, elektronik, bilişim, uzay ve havayla bağlantılı başlıklarda ani gelişmeler yaşanabilir veya bu başlıklı keşifler ya da haberler gündeme gelebilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün burcunuzda ilerleyen Ay sizi duygusal açıdan daha hassas kılmakta. Kendinizi gereksiz yere zorlamamalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mutlu bir yaşam sizi bekliyor. Oysa bu başarınız sizden kaynaklanıyor. Mükemmeli arayarak ertelediğiniz planlar bugün hayatınıza girecek.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde beklediğiniz haberleri alabileceğiniz, görüşmeler, eğitim, seyahat, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinden keyif alacağınız, sosyalliğinizin arttığı, ilişkilerinizde kıskançlık gibi duygulardan uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, kendinize olan güveniniz tam olabilir. Üzerinizdeki durgunluk ve isteksizlik yerini enerji dolu ortamlara bırakabilir. İş hayatınızda, kendi kararlarınızı ortaya koyarken zorlanabilirsiniz.