Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

25.08.2019 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve ani tepkiler ortaya koyabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Aldığınız sorumlulukların baskısı gerilim hissetmenize neden olabilir ve bu arada eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkileri sorgulayabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve kendinizi fazla zorlamayın. Duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olacak. Bu arada sağlığınıza özen gösterin ve kendinizi fazla yormayın. Uykunuza ve beslenmenize dikkat edin.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kalabalıklar içerisine girme isteğiniz yoğunlaşacaktır. İnsanlar arasında sosyal yönünüzü tatmin ederek neşenizi artırabilirsiniz. Yakınlarınızdan davet alırsanız hiç düşünmeden kabul etmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bazı faaliyetlerinizle ilgili olarak ekstra masraflar yapmanız, ek fonlar ayırmanız gerekiyor olabilir. Bununla ilgili olarak, finansal konularda danışmanlık aldığınız kişilerle bir toplantı ayarlamaya çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Eskiye özlem duymanız yüzünden bazı hatalar yapabiliriniz. Geçmiş sorumluluklarınızın siz rahatsız etmesi, sizi üzüyor. Kendinizle ilgili yeni bir yapılanmaya ihtiyacınız var. Bugün sosyal yanınız çok güçlü. Çevrenizdekilerle bütünleşmek adına yaptığınız çalışmalar sayesinde önemli atamalar yapacaksınız. Önemli kişilerden destek alacasınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýstediklerinizi elde etmenin başka yolları da olmalı. Dolayısıyla, bu konuya yoğunlaşmanızda fayda var.

Rekabetçi tartışmalara girerek vakit kaybetmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğitim, yabancılarla ilgili konular, yurtdışı bağlantılı işler, felsefe, inançlar, yayıncılık, hukuk başlıklı faaliyetlerin ön planda olabileceği. Sosyalleşme ihtiyacı duyabileceğimiz bir gündeyiz. Entelektüel anlamda gelişmek amaçlı aktivitelerde bulunabiliriz. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler dikkat çekebilir. Sabah saatlerinde bütçenizle ilgili değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda akıcı koşullar söz konusu. Uğraştığınız işlere daha fazla angaje olabilirsiniz. Yeni ve farklı fikirler gündeme gelebilir. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güzel haberler alacaksınız. Bunun keyfini çıkarın fakat çok büyük beklentiler içerisine girmeyin. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili sorunlar çıkabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen 15.00’dan itibaren kariyer gelirlerinizi arttırmak üzere görüşmeler yapabilir, tanıdıklarınız sayesinde iş bağlantılarınızı güçlendirebilir ve geleceğe yönelik yeni iş yaratımlarında bulunabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda ve eğitimlerde bulunabileceğiniz, enerjisi yüksek bir zamanda olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konularda rahat ve özgürlükçü tavırlarınız ön planda olabilir. Para harcamalarınızda abartıdan uzak durmalısınız. İş konularında hem mantığınız hem de esnekliğiniz devrede olacak.