Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

27.05.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün... Karşılaştığınız bazı olaylar, huzursuzluk ve gerilim hissetmenize neden olabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemek için gayret gösterin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çok istediğiniz ve sizi heyecanlandıran konular ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir tartışma ortamlarından uzak durun. Bazı gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir planlarınızın dışına çıkmanız gerekebilir. Fakat iyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirsiniz. Böylece kötü gibi görünen durum şansa dönüşecek... Ve siz de kendinizi yenileyeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda çekişme içerisinde olduğunuz kişilere üstünlük sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanların beğenisi üzerinizde toplanabilir ve sizi yüceltebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş dünyasından bir tanıdığınızla özel bir program yapmış olabilirsiniz. Bir süreliğine gizli tutacağınız bir plan için destek sözü alabilir, ciddi bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Yapacağınız değerlendirmeler, başka işlerde de size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlerinizi toparlayabilirsiniz. Bazı konular için mücadele verebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde konuşmalarınıza dikkat edin. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Sosyalleşmek size iyi gelecek. Teknik konulara özen gösterin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Hayatınızı düzene sokması için başkalarına güvenen burçlardansınız. Dizginleri bu kadar partnerinizin eline vermeyin. Böyle giderseniz yine etrafınızdakilere patlarsınız. PARA: İşinizdeki dalgınlığınız herkesin dikkatini çekiyor. Üstleriniz duruma müdahale etmeden bu sorunu çözmelisiniz. Problemlerinizi iş yaşantınıza yansıtmamalısınız. SAĞLIK: Olgun davranacağım derken kasıntı görünmeye başladınız. Her öğüde kulak asmayın.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde güç mücadeleleri, mesafe ve soğukluk yaşayabileceğiniz için, bu geçici etki altında önemli konuları paylaşmayı tercih etmemeli, kişilere ve kendinize en azından bir gün zaman tanımalı, olası problemlerde daha anlayışlı ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizden gelecek olan birtakım fırsatların maddi koşullara takılı kaldığını görebilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren işler için küçülmeler ve kısılmalar oluşabilir. Bazı işleriniz bitebilir.