Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Zihinsel faaliyetinizin her zaman olduğundan daha hızlı olacağı bu dönem içinde dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız biraz zor olabilir. Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve çok çeşitli fikirler içinizden yükselecek. Yaratıcı fikirlerinizi hemen yazın yoksa fikirler ortaya çıktığı hızla kaybolabilir. Farklı kişiler ve ilginç mekanlar sizi hem heyecanlandıracak, hem de hayal gücünüzü uyandıracak. Gecenin ilerleyen saatlerinde hayal gücünüz uyanabilir ve ilginç düşler görebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Duygusal yönünüz, dünyayı da duygusal bir bakış açısı ile izlemenize yol açabilir. Yakın olduğunuz insanlarla hoş sohbetler yapmaya vakit ayırın. Sevdikleriniz, duygusal doğanızı tatmin edebilir ve kendinizi rahat hissettirebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizden vermeye eğilimli olabilirsiniz. Çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınıza daha olumlu yaklaşmanızı sağlayabilecek olan bu etkinin, önemli görüşmelerde fazlaca taviz vermenize yol açmasını engelleyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel özgürlüğünüze hiç kimseye teslim etmek istemiyorsunuz. Olabilecek aksilikler konusunda kendinizi donanımlı hissediyorsunuz. Çevrenizde bir çok farklı oluşumlara karşı aldığınız tedbirler sonuç getirecek. Yaşama mantık çerçevesi içinde baktığınız için, çözüme ulaşmanız zor olmuyor.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aklınızda gerçekleştirmek istediğiniz konu her ne ise, bunun için gerekli materyalleri toplamalı, yeteneklerinizi bu yönlü kullanmalı, araştırmaları yapmalı ya da her ne gerekiyorsa o alana yönelerek ilerlemenin bir yolunu bulmalısınız.

Gereçekleştirmenin ilk adımı hayal etmek değil mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, yaratıcı enerjinizi de açığa çıkarıyor. Kendinizi ortaya koymak konusunda son derece yeteneklisiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi her yerde açık etmemelisiniz. Sizi kıskanan insanların lehine bilgi verebilirsiniz. Aileniz içinde ortaya çıkabilecek miras kavgalarına dikkat edin.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte yurtdışı bağlantılı işlerden, basın yayın ve medyadan, üniversite ve eğitim süreçlerinden, kişisel gelişim, astroloji gibi alanlardan davalardan ve iletişimden yana fırsat sahibi olacaksınız. Geleceğe dair umutlarınızın arttığı bu yeni ayda, aşk hayatınızda sizi mutlu edecek bir teklifle karşılaşabilir, romantik bir tatile çıkabilir, çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir, eşiniz, ortaklarınız ve partnerinizle olumlu diyaloglar geliştirebilir ve manevi olarak çok iyi hissedebilirsiniz. Yeni ay anında etkin olan Mars Uranüs karşıtı, çalışma hayatınız, sağlık durumunuz, yardımcılarınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili gelişebilecek ani problemlere işaret ederken bu hafta boyunca ayrıca arkadaş çevrenizle diyaloglarınızda da bozulma yaşayabilirsiniz. Ne var ki yeni ayın en şanslı etkilerini alan isimlerden olarak, olası her problemde iyileşme yaşayacak ve bir şekilde hayatınızın arındığını, şifalandığını hissedebileceksiniz

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu birkaç gün boyunca kendinizi rahat ortaya koyabileceksiniz. Diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Bir seyahat veya tatil imkânı sizi mutlu edecek. Tatil için alışverişe çıkacaksanız harcamalarınıza dikkat edin.