Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

27.07.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde olacağınız bir gün. Yapmanız gereken işleri planlayabilir ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. Birlikte seyahat programları yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Beklentileriniz giderek artıyor ve içinizden yükselen isteklerin gerilimini hissedebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklara talip olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aklınız, zaman zaman ailenize karşı sahip olduğunuz yükümlülüklere gidebilir. Bu anlarda insanların beklentilerine odaklanıp elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz. İlgili kişiler çabalarınızı takdir edeceklerdir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Görevlerinizi geciktirmeden tamamlamak, hatta programınızın ilerisine geçmek dürtünüz büyük güç kazanabilir. Bu nedenle yoğun bir döneme hazırlanabilirsiniz. Hızınızı artırmak için yeni yöntemler geliştirmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bugün, dağılabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz. Umursamaz tavırlarınızla, çevrenize meydan okumaktan vazgeçmelisiniz. Satürn'den son bir destek alma dönemindesiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda istediğinizi almanız veya beklentilerinizin karşılanması zor olabilir.

Ancak, birkaç gün sonra olanaklarınız farklılaşabilir veya daha fazla seçeneğiniz olduğunu görebilirsiniz. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanarak ilerleme kaydedeceğiniz zamanlardasınız. Başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat ilerleyebileceksiniz. Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son günlerde ilgisizliğinizden yakınan insanlar var. Partneriniz ve arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyor.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde bulunduğunuz çevrelerde ve ikili ilişkilerinizde daha çok agresif ve baskın bir tavırda görülebilirsiniz. Aile ve kurumlar başta olmak üzere ikili ilişkilerde daha sakin yaklaşmayı tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Değişen iş ve sağlık koşullarınızı derin psikolojik gözlemlerle, daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir.