Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

27.12.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve projelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik meydana gelen olaylar moralinizi yükseltecek ve kendinize olan inancınız, başarılı olacağınıza olan inancınız artacak. Bazı gelişmeler ağır olabilir veya yavaş gelişen olaylar üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir fakat kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Kariyer çalışmaları yapabilirsiniz ve saygın çevrelerin desteğini alabilirsiniz. Yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz. Ayrıca ortaklık, evlilik ve benzeri sorumluluk gerektiren konulara dikkatinizi odaklayabilir ve çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar, iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler. Para girişi ile ilgili konular gündeme gelebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İleriki günlerde tepkilerinizi kontrol altına alın. Bu şekilde olumlu bir iletişim kuracaksınız. Planlar daha hızlı yürütülecektir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal açıdan daha yoğun günlerde olabilirsiniz. Öğle sonrasında yakın ilişkilerinizde daha toleranslı olmaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sağlığınız açısından spor yapmak istiyorsunuz. Bedeninizde oluşan bir takım ağrılar size zor geliyor. Kilo sorunlarınızdan kurtulmanız şart.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca yakın çevre ve kardeşlerle ilişkiler, seyahatler ve görüşmeleriniz ön plana çıkarken, içsel olarak agresif ve öfkeli hissedebilirsiniz. İletişim konusunda kesin sınırlar çizmeden ve eğer öfkeliyseniz bugün söylemek istediklerinizi paylaşmayıp, enerjisi daha ılımlı bir günde görüşmeyi tercih ederek bugünü kendiniz için olumlu hale getirerek geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta sonu sizin için bir yandan aile ortamlarınıza dönük, bir yandan da çok hızlı ve hareketli geçebilir. Kalabalık yerlerde duygularınızı abartılı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.