Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

01.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Dikkatinizi dış dünyaya ve çevrenizdeki kişilere yöneltebilirsiniz. Fakat ilişkileriniz ile ilgili bazı sorunlar olabilir ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Sizin özgür olma ve hayatınızda değişiklik yapma isteğinizi yanlış anlayabilirler. Kısıtlanmak istemediğinizi daha iyi ifade etmelisiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile ilişkilerinize özen göstermeniz gerekiyor. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Kafası karışık olanlar kolay hasta olur. Beslenmenize ve uykunuza özen gösterin.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızdaki gelişmeler sonucunda gün için belirlediğiniz programda değişikliklere gidebilirsiniz. Aklınızdakilerden daha farklı konulara odaklanmanız günün ana temalarından biri haline gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Farklı konularla ilgilenme zorunluluğu ve birçok detayı içinde barındıran günlük işler ileriki günlerin ana konularını teşkil edebilirler. Bu işlerle ilgili bir aksaklığın da kökenine inip çözüm getirmeniz mümkündür.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Venüs'ten aldığınız desteği, olumlu bir şekilde kullanacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Duygusal konularda, onunla aranızda gizli bir yarış var. Dengelerinizi korumak için, kuralları siz koymalısınız. Sıra dışı konuların gündem kazanmasıyla bazı eski olayları artık arkada bırakacaksınız. Duygularınız yenileniyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hassas veya birikmiş konuları gündeme taşımak için doğru bir gün olmayabilir. Herkesin burnundan soluması ‘’ açtırma kutuyu söyletme kötüyü’’ ruh halini popüler kılıyor.

Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. Ýmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Ýçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilgili konular sabah saatlerinizi etkileyebilir. İlerleyen zamanlarda sizi ortaklı para konularına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kriz yaratabilecek durumlar oluşabilir. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için zaman ayırmak size iyi gelecektir. Sorumlu olduğunuz konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Akşama doğru ilişkilerinizde çatışmalar yaşanabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün iş yeniliği peşinde olduğunuzu bilen dostlarınız size teklif gönderecekler. Bu arada mevcut işinizi ihmal ederseniz yanlış anlaşılabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi muazzam yüksek bir enerjide hissedecek, yaptığınız her işle öne çıkacak ve ilişkilerinizde fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sportif faaliyetler ile güzellik ve bakımıza da önem verebileceğiniz bugün sosyal ortamlar ve arkadaş çevrenizle keyifli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş fırsatları, hayatınızdan alacağınız keyif yüksek olurken, karşılaşacağınız önemli şanslar ayağınıza kadar gelecek. Hayat düzenlemeleriniz için de karşınıza güzel fırsatlar veya teklifler gelebilir.