Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Genel olarak gergin bir gün geçireceksiniz. Bu gerginliğiniz genel çevrenize de yansıyacaktır. Değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Yaşayacağınız gerilimler yüzünden bazı tartışmalara girebilirsiniz. Bugün yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda bir çok duygunuzdan emin olamıyorsunuz ve çelişkili bazı duygular yaşayabilirsiniz. Genel çevrenizde oluşabilecek bazı gerginlikler duygusal durumunuzu olumsuz olarak etkileyecektir. Sevdiğiniz kişiyi kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi kararsız hissedebilrisiniz.

İş:

İş yaşamınızda önemli ölçüde bir yoğunluk yaşayacağınız ve üzerinize aldığınız sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. Düzenli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve istikrarınızı korumaya çalışacaksınız. Ancak çalışma ortamınızda dengesizlik olarak yorumlanabilecek bir sorun yaşayabilirsiniz.

Para:

Maddi konularda dikkatli düşüneceğiniz ve sorumluluklarınızın bilincinde olacağınız bir gündesiniz. Maddesel konular sizin için önem kazanacaktır ve bu konularda son derece sabırlı davranmayı başaracaksınız. Ancak yeni bir girişimde bulunmak için olumlu bir günde değilsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün işinizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirirken ailenizi ve kendinizi ihmal etmemeye çalışmalısınız. Kişisel çalışmalarınızla başarıya ulaşabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak sizi strese sokacak durumlardan uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Kendinizi sorgularken bir çok doğruyu daha kolay yakalayabileceksiniz. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, sosyal yaşamınızı ilgilendiren kişilere zaman ayırıp, duygusal yaşamınızı, sorumluluklarınızı veya çocuklarınızı ihmal etmeniz sorunlara neden olabilir.

Belli plan, düzenleme veya aktiviteler başlıklarında köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Yüzleşilmesi gereken durumlar varsa, ertelemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi ifade etmek isterken karşınızdakiyle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. İlgilendiğiniz konularda risk almaya yatkınsınız. Gün içinde kendinizi dağılmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durun.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzaklardaki dostlarınızla görüşebilir, iş veya çeşitli amaçlar ile yolculuk yapabilirsiniz. Kıskançlık çekecek davranışlarda bulunmamaya çalışın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi moralli ve motivasyonunuzu yüksek hissedeceğiniz, ikili ilişkilerde yeni başlangıçlara açık, bulunduğunuz her ortamda ışığınız ve güzelliğinizle fark edileceğiniz, kişisel bakımınıza zaman ayırabileceğiniz keyifli ve pozitif bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay sizin aşk hayatınızı tetikleyecek. Çocukla ilgili oluşumların ve bazı sanatsal işlerinizin karşılığını almak önem kazanabilir. Daha çok özel hayatınıza odaklanacaksınız.