Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

03.04.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün duygularınız yükselecek ve daha yapıcı ve çözümleyici bir tavır içinde olacaksınız. Meydana gelen bazı olaylar, baskı duygusu hissetmenize neden olabilir. Ancak yaşam enerjiniz yüksek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat sizi destekleyen güçlü kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmelerin meydana geldiği bir dönem...

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yaşamdan büyük keyif alacağınız bugün, aklınız sürekli hayatınızın eğlenceli yanlarında olabilir. Yapmayı hoşlandığınız faaliyetlerle geçirmek isteyeceğiniz vakitler, arkadaşlarınızın katılımıyla daha da renklenebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz ancak sorumluluk duygunuz, sizi bazı değerlendirmelere yöneltecektir. Bunlarla, iyi odaklanmış biçimde ilgilenmelisiniz. Yüzeysellikten kaçının.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlıklar ve gelecek yönünde yeni projeler, fikirler açısından son derece pozitif olabilir. İyimserliğinizi çevrenize de bulaştırabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlgi odağı olmak için gayret gösteriyorsunuz. İş yerinizde bu durum sizin için takıntı haline geldi. Atın gitsin bu fikirleri. Sizi olduğu gibi kabullensinler.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınıza vakit ayırmak ve sevdiğiniz insanla programlarınızı artırmak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında halletmeniz gereken birtakım önemli işleriniz olabilir.