Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

03.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Günün ilk yarısı bir çok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz bu durum sizi psikolojik olarak etkileyecektir. Ancak yaşadığınız sorunları çevrenizdeki insanlara yansıtmayacaksınız ve daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise düşüncelerinizi belli bir noktaya toplamayı başaracaksınız ve çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Yeni geliştirdiğiniz bir fikir ile küçük bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Girişimleriniz için günün ikinci yarısını tercih etmelisiniz.

Aşk:

Günün ilk yarısı iç dünyanıza dönecek ve çevrenizden uzaklaşma eğilimine gireceksiniz. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi karamsar hissedeceksiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar ortaya çıkabilecektir. Akşam üzeri saatleri duygusal açıdna rahatlayacaksınız ve yaşadığınız gerilimlerden kurtulacaksınız. Duygusal hayatınıza ilişkin küçük de olsa sevindirici gelişmeler olacaktır.

İş:

Günün ilk yarısı iç dünyanızda bir çok gerilim yaşayacaksınız ve bunu çevrenize yansıtacaksınız. Çevrenizle bazı münakaşalar yapabilirsiniz. Olaylardan etkileneceksiniz ve hassas tepkiler vereceksiniz. İş ortamınızda isteklerinizi çevrenizdeki insanlara kabul ettirmek sizin için önemli olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi daha dengeli hissedeceksiniz. Olaylara daha sakin ve tarafsız bakmayı başaracaksınız. İşinizle ilgili bazı sorunlarınızdan akşam üzeri saatleri kurtulabilirsiniz..

Para:

Maddi konularda günün ilk yarısı ortak kazançlar getirici bazı çalışmalar yapabilirsiniz ancak bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise bir maddi şans yakalayabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Beklentilerinzi ve elde edebileceklerinizi iyi hesaplamazsanız bugün hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz. Kendinizi sorgularken bir çok doğruyu daha kolay yakalayabileceksiniz. Bugün içinizdeki enerjinizi yapıcı kullanacaksınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, sosyal yaşamınızı ilgilendiren kişilere zaman ayırıp, duygusal yaşamınızı, sorumluluklarınızı veya çocuklarınızı ihmal etmeniz sorunlara neden olabilir.

Belli plan, düzenleme veya aktiviteler başlıklarında köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Yüzleşilmesi gereken durumlar varsa, ertelemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bazı konularda rahatça risk alabileceksiniz. Aşk gündeminize gelebilir. İlgilendiğiniz konuları sonuca bağlamak kolay olmayabilir. Hayatınızda düzeltmeniz gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Gün içinde dağınık koşullar söz konusu. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinizle ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Yaptığınız en ufak hatanın bile aklından çıkmadığını unutmayın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bulunduğunuz her ortam ve alanda yeteneklerinizi, enerjinizi ve ışığınızı en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bugün, ilişkilerinizde beklentilerinizi ve kurallarınızı daha rahat aktarabileceğiniz, aile ilişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken, eğitimler, seyahatler ve haberleşmeden yana olumlu fırsatlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay sizin aşk hayatınızı tetikleyecek. Çocukla ilgili oluşumların ve bazı sanatsal işlerinizin karşılığını almak önem kazanabilir. Daha çok özel hayatınıza odaklanacaksınız.