Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

04.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Günün ilk yarısında son derece rahat ve aktif olacaksınız. Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilir ve davete katılabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok iç dünyanıza döneceksiniz ve gelişmeler karşısında rahatsızlık hissedebilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizde çevrenizi olumsuz etkileyebilirsiniz. Yeni girişimleriniz için daha çok sabah saatlerini tercih etmelisiniz.

Aşk:

Günün ilk yarısında duygusal açıdan kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Sevdiğiniz insanla düşüncelerinizi paylaşabilir ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal bir karmaşa yaşama ihtimaliniz olabilir. Duygusal hayatınıza ilişkin huzursuzluklar ve sizi sıkacak gelişmeler olabilir. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ve küçük sorunları içinizde büyütebilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda güne olumlu bir başlangıç yapacaksınız ve beklentilerinizi olumlu olarak değerlendirebileceksiniz. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla detayla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve dikkatiniz dağılabilir. Sizin dışınızda gelişecek sorunlar keyfinizi kaçırabilecektir.

Para:

Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Eğer bugün yeni bir başlangıç yapacaksınız ve girişimde bulunacaksınız sabah saatlerini tercih etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Jüpiter'in burcunuzda olması, sizin olumlu yönlerinizi de ortaya çıkarıyor. Bugün, ilişkilerinizden kesin ve yargılayıcı bakıyorsunuz. Düşünceleriniz karşı tarafa aktarırken, kendinize özgün bir sistem kullanıyor, yaşamınızdaki olaylara ciddi bakıyorsunuz. Partnerinizle birlikte akılcı bir tutum izleyeceksiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapmak istediklerinizi veya kafanızdaki projeleri başkalarıyla paylaşırken söylediklerinizden etkilenen veya size destek olmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınıza daha ciddi yaklaşabilirsiniz. Gün içinde iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gerilmeler olabilir. Ailenizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran koşullara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe yaratan durumlardan uzak durmalısınız. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oldukça verimli bir gün olacak sizin için. Hem gidilecek yerler, hem ihmal edilmiş işler gün içinde birer birer halledilebilir. Rahat olun yeter.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde görüşmeler, yolculuklar ve ikili ilişkilerdeki olumlu fırsatlar enerjiniz devam ederken, akşam saatlerinde kendinize ve sahip olduğunuz değerlere güveniniz artarken, ilişkilerinizde kaygı enerjisine girmemeli, sevdiğiniz kişiye duygularınızı açık ve sevgiyle ifade etmeyi tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, tamamıyla yapmanız gerekenlere odaklanacaksınız. Sağlığınızla ya da yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konular gündeminizde olabilir. Bazı şeyleri tamamlamak için çok güçlü bir istek duyabilirsiniz.