Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

04.08.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getireceksiniz. Böylece gerilimk hissettiğiniz konudan ve ortamdan uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Seyahatler, sportif faaliyetler ve değişiklikler sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirici olacak. Farklı disiplinlere ilgi duyabilirsiniz ve şimdiye kadar bilmediğinizi özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Daha doğrusu keşifler ve buluşlar ilginizi çekiyor ve bu konular ile ilgilenen, araştıran kişiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandırıyor. Böylece siz de kendiniz ile ilgili farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz ve ilginç ortamlara girebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz iç dünyanıza odaklanabilir. Çevreyle bağlantınız kopmayacaktır ama çevrenizdeki olaylara herhangi bir müdahalede bulunmayı da istemeyebilirsiniz. Olan bitenleri bir kenardan seyirci olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki faaliyetlerinizin maddi getirisi ile ilgili belirsizlik yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir kesin hamlede bulunmayın. Belirsizlikler ileriki günlerde giderileceklerdir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Uzun yollarla ilgili planlarınız şimdilik, erteleyebilirsiniz. Eski dostlarla birlikte yapacağınız gezilerden zevk alacaksınız. Yapmayı düşündüğünüz birçok işiniz varken, kabuğunuza çekilmeniz yanlış anlaşılıyor.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kırılgan kişiler veya alıngan davranışları olan kimselerle uğraşmanız gerekebilir. Bu durum her ne kadar zaman ve enerji kaybı gibi görünse de, olumlu geri dönüşleri olabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek için etrafınızdaki insanlarla paylaşım içinde olacağınız zamanlar var. Akademik konular gündeme gelebilir. Uğraştığınız konularda sınırlarınızı zorlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde şanslı zamanlar var. Keyif aldığınız ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalıştığı işle sorunları yada iş beklentisi olan Aslanlar, bugün yapacağınız her adımda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Enerjinizi yüksek tutun.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kişisel zevkleriniz ailevi sorumluluklarınız nedeniyle bazı noktalarda kısıtlanabilir. Kendinizi bir fanus içinde gibi hissedebilirsiniz. Abartıyı azaltırsanız çıkışınız daha kolay olacak.