Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

05.04.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Oldukça enerjik olacağınız bir gündesiniz ve bu enerjinizi en iyi şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki gelişmeler karşısında ani tepkiler gösterebilirsiniz ancak bugün sinirlerinize hakim olmanız daha doğru olacaktır. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. Girişimde bulunmadan önce kendinize biraz daha zaman tanımalısınız.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı değişiklikler yapmak istiyor ya da değişikliğin gerektiği yerleri görüyor olabilirsiniz. Ancak, bu alanda bazı adımlar atmadan önce, bu değişimin etkileyeceği diğer kişileri de göz önünde bulundurmazsanız rekabet ya da mücadele ortamlarına girebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen tutulma yakın çevrenizle ilişkilere hareket getirmekte. Ziyaretler, konuşmalar açısından ilginç bir gündesiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizi destekleyen arkadaşlarınızın yardımıyla birçok organizasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Yolculuklarla ilgili yapacağınız planlarınızı ertelemek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ve gücünüzü ortaya koyacak büyük projelerin gündeme geleceğini bilmelisiniz. Hırslı yönlerinizi dengeli kullanırsanız, başarınız yükselecektir.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün size yöneltilen sataşmalara karşı sabırlı olun. Sizden aynı nitelikte yanıtlar vermeniz bekleniyor. Kavga ortamı yaratmaya çalışanlara imkan veremeyin. Bazen susmak karşınızdakine verilebilecek en güzel cevap olabilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.