Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

05.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, dostlarınız ile buluşabilir ve geleceğe yönelik programlar yapabilirsiniz. Bazı isteklerinizi hemen yapamayabilirsiniz fakat bunun gerilimini hissetmeyeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içinde olacaksınız. Kararlı ve azimli tavrınız ile çevrenizi etkileyebilirsiniz ve güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz. Çok önceden istediğiniz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz her ne var ise, şimdi yapabileceğinizi anlayacaksınız ve içinizdeki gücün uyandığını hissedeceksiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün dış etkenlerin müdahalesinden uzak olabilirsiniz. Sizi programınız dışına çıkartacak sürprizlerle karşılaşmanız pek mümkün değil. Ne yapmayı planladıysanız onunla ilgileneceksiniz. Eğlence isteğinizi dizginleyin yeter.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün dış etkenlerin müdahalesinden uzak olabilirsiniz. Sizi programınız dışına çıkartacak sürprizlerle karşılaşmanız pek mümkün değil. Ne yapmayı planladıysanız onunla ilgileneceksiniz. Eğlence isteğinizi dizginleyin yeter.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün bulunduğunuz alanlarda ön plana çıkmayı seven bir havaya gireceksiniz. Çevrenizdekilere sevgiyle yaklaşıyor olmanız, sizi farklı kılabilir. Yakın çevrenizle kuracağınız diyalog, rutin işlerinizin canlanmasına neden olacak. Evinizle ilgili olumlu planlarınızı yaşama geçirmek için önemli günlerden biri.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için en çekici halinize bürünmeli ve etkileyici bir anlatımla ilerlemelisiniz.

Ýkili ilişkilerinizde çekiciliğinizin ve asil duruşunuzun faydasını görebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle, sevdiklerinizle ilgili konularla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Olaylara başkalarının gözünden bakmaya çalışın.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Venüs, kombinasyon burcunuz Yay'a geçerek, sosyal ilişkilerinizde her türlü başarıyı size veriyor. Bulunduğunuz ortamlarda odak noktası haline geleceksiniz. Herkes sizin ağzınızdan çıkan sözleri takip ediyor.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızda ve özel yaşamınızda görüşmeler yapabilir, yakın çevreniz aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir ve eğitimlerden faydalanabilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişiminizde kendinizi daha dengeli ve sakin ifade etmeye özen göstermeniz gereken bugün kardeşler ve yakın çevrenin birtakım problemleri size yansıyabilir.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle konuşmalarınız hızlanıyor. Onlara kendinizi doğru ifade edecek ve kafanızdaki fikirleri aktarmaktan kaçınmayacaksınız. Coşkulu ve abartılı tavırlar içine girebilirsiniz.4 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUSosyal çevrenizden iyilik göreceksiniz. Geleceğinize dair projelerinizde önemli görüşmeler gündeminizde olabilir. Bu birkaç gün ne kadar şanslı olduğunuzdan bahsedebilirsiniz.3 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUİş, hizmet ve sağlık alanlarınız ön planda olacak. İşiniz ve kişisel istekleriniz arasında kalabilirsiniz. Hayatınızda gelişen güzel olaylar var. Korkmayın, hepsini bir şekilde yakalayacaksınız.2 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUİşinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu dönemde işinizde hassaslıklar olabilir. Seyahat, iş veya eğitim alanlarınızda beklenmedik ilişkiler ve olaylar daha fazla gündeminizde yer alabilir.