Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

05.08.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Duygusal karmaşa ve farklı bir heyecan ile güne başlayabilirsiniz. Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Meydana gelen olaylar duygusal baskı hissetmenize neden olabilir fakat olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve baskı hissettiğiniz konu ile ilgili tarzınızı ve davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Elbette bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek sizin için pek kolay olmayabilir. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Şimdiye kadar önem verdiğiniz ve ciddiye aldığınız kişiler ve konular artık önemini yitirebilir ve çok farklı şeyler sizin için değerli olabilir.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızın destek talebine olumlu yanıt verebilirsiniz. Ancak bu kişinin sorunuyla ilgilenirken hiçbir noktayı göz ardı etmeyin. Aksi takdirde, konu, düşündüğünüzden daha karmaşık hale gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İnsanların gözü üzerinizde olabilir. Özgüveninizin tam olmasını değerlendirin ve tüm becerilerinizi ortaya koyun. Başaracaklarınız, ileride son derece önemli kazançları getirecek şartları yaratabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşam kalitenizi arttırma çabası içinde olmanızı, biraz da çevresel faktörlerle bağlantılı ilerliyor. Toplumsal olayların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Ay kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerlerken, ben merkezci yönünüzü ortaya çıkarıyor. İnançlarınız doğrultusunda ilerliyor olmanızın, size kazandıracağı avantajlara yaklaşıyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýkili ilişkilerinizi veya diğerlerinin güçlü ve zayıf yönlerini ilgilendiren konularda işinize yarayacak bilgiler edinebilir veya bu yönlü gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ilgilendiğiniz konularda bütünü görmek daha kolay olacaktır. Geçmişte kalan ilişkilerde tekrar canlanmalar olabilir. Ruhsal olarak kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda akışta kalmakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde yakın çevrenizle birlikte keyifli sohbetler edeceğiniz zamanlar var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konuda meraklı bir hal içerisine girdiniz. Boş şeylerle ne vaktinizi ne de enerjinizi harcayın. Merakınız değil üretken yanınız ön plana çıkmalı.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Farklı kültürleri ve size uzak görünen insanları tanımak gilginizi çekebilir. Bu merakınızı doyuracak seyahatlere çıkabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları aşmanın en iyi yolu bu olacak.