Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve karamsarlıktan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz. Büyük organizasyonlara katılabilir, sergiler, açılışlar ve önemsediğiniz kişilerin bulunduğu davetlere gidebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konularla ilgili bazı endişeleriniz olabilir sergileyeceksiniz. Böylece hem çevrenizi, hem de sevdiğinizi etkileyeceksiniz. Bugün karşılaştığınız bazı olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Dışarı çıkmak ve eğlenceli organizasyonlara katılmak yaşam enerjinizi yükseltecek.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün oldukça şanslı olduğunuzu görebilirsiniz. Bir sosyal ortamda yapılacak bir çekilişten hediye kazanmanız mümkündür. Şansınızı zararsız şans oyunları veya piyango ile de deneyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Spekülasyon ile avantaj sağlama fikrine kapılırsanız, bundan sonuç alamayacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Planlarınızı sıkı çalışma ve başarı üzerine kurmak konusunda her ortamda ısrarcı olun.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle tartışmalı durumlara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Elinizde olmayan konuları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Olayları büyütmemeye çalışın. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınız coşacak. Herkesin ilgisini çekiyorsunuz. Kuruntularınızdan kurtulup bunun tadını çıkartın. İnsanlar sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyor.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda hayal kırıklıklarına açık olacaksınız. Parasal konularda da bu etki devreye girebilir. Merkür sizin özel hayat evinizde gerileyecek. İlişkilerinizdeki iletişiminize dikkat edin.