Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

06.03.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi daha hafif ve keyifli hissedeceksiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu durum üzerinizde baskı duygusu yaratmış olabilir. Ancak sabırlı olun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızda bazı değişiklikler yapın. Üstelik kendinizi daha özgür ve keyifli hissedeceğiniz bir gün. Ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek ve sorunlar ile ilgili yaratıcı çözümler bulacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen gösterebilir ve farklı şifa yöntemlerini araştırabilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenize, özellikle de eşiniz veya partneriniz konumundaki kişiye karşı hissettiklerinizin ön plana çıkması mümkündür. Duygusallığınızı romantik bir ortam yaratmakta kullanın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanlarla işbirliği yaparak kazançlı çıkacağınız bir günde olabilirsiniz. Size büyük bir destek vermekle kalmayıp, bakış açınızı genişletmenizi sağlayabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında, tamamlanması gereken sorumluluklar dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde ise yakın beraberliklerinizde daha iyi bir dinleyici olmaya gayret edin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bütçenizde tedbirler uygulamaya başladınız. En küçük lüzumsuz bir harcama sizi zor duruma düşürecektir. Tedbiri elden bırakmamalısınız.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para sorunlarınıza etkili bir çözüm üretebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Etrafınıza karşı anlayışlı yapınız ön planda olacak. Harcamalar üzerinizde sinir oluşturabilir.