Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

06.05.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Yakın çevreniz, son zamanlardaki değişiminizi ilgiyle izliyor. Yaşadığınız coşkuyla ilgili içe dönük tavrınız, sıkı dostlarınızı rahatsız edebilir. Aile çevrenizde epeyce bir zamandır süregelen küçük bir sorun, herkesin soruna yanlış bir tutumla yaklaşması sonucu büyük bir dert haline dönüşmeye başlıyor. Bu nedenle sorunu bir süre daha yaşayacaksınız.

Aşk:

Israrcı davranışlarınızla amacınızdan uzaklaşıyorsunuz. Kapıldığınız cazibenin zamana gereksinimi olabilir. Duygularınızı gizli tutma niyetiniz, daha çözümcü yöntemler edinmenizi engelliyor.

İş:

Zamanlama hatası sıradan bir proje sunduğunuz inancı doğurabilir. Harika diye tanımladığınız düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir zamanlama yapmanız gerekiyor.

Para:

Harcamaları daha da azaltmalısınız. Sıkıntı çektiğiniz nedenleri, hayatın kaçınılmaz ihtiyaçları olarak tanımlamanız sizi zora sokuyor. Kilitlenmiş bir para meseleniz yakında çözüme kavuşacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Karşılıklı olarak güven duyduğunuz yakınınız, bir davranışınızın bazı sorumluluklardan sıyrılma çabası olduğunu düşünüyor ve bunu size yakıştıramıyor.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi, işle ya da sosyal hayatınızla ilgili belli konular dönüşüme uğrayabilir ya da siz dönüştürme çabasında olabilirsiniz. Ancak, bu esnada çok dikkatli olmanız ve gereken araştırmaları ve temel çalışmaları yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde sıkıntı yaşanabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Pluton arasındaki olumlu açı, birkaç gün için pek çok şeyi yapabilmemiz için bize gereken desteği sağlayacaktır. Kendimize güvenimiz ve başladığımız işleri bitirme şansımız yüksek olabilir. Bize yardımı dokunabilecek kişilerden yardım ve destek alabiliriz. Ancak, daha esnek olunması ‘’ İleri! Daha da ileri!’’ modunun olası kişisel zararlarına karşı tedbirli olunması gerekebilir. Psikolojik anlamda halledilmesi gereken veya çözülmesi lüzumu olan problemler varsa, bunun için de uygun ortam oluşacaktır. Öğle sonrası saatler, anlaşmalar, ticaret, hukuk, sözleşmeler ve görüşmeler anlamında olumlu etkiler var. Akşam saatleri de hoş gelişmelere ve bazılarımız için ufak tefek sürprizlere açık. Özellikle Boğa ve Oğlak burçları cesaretle hareket edebilirler veya olumlu gelişmelere çok açıklar. Her ne kadar olumlu etki alsa da, İkizler burçları bu etkiden en az yararlanan burç olabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün uğraştığınız işlere yaratıcılığınızı yansıtacaksınız. Kendinizi rahatça ifade edeceğiniz zamanlar var. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Giriştiğiniz ortaklı işlerinizde dikkatli olmanızda fayda var. İlerleyen saatlerde kendinizi şanslı hissedeceğiniz koşullar daha da artabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenize yardım etmeyi seviyorsunuz. Ay'ın konumu; çevre ile olan ilişkilerinizde duygusallık kefesinin ağır basmasına neden olacak. Özgür iş ilişkilerinizden yana olduğunuz için, ortak çalıştığınız kişilerin aşırı müdahaleci tavırlarına gelemiyorsunuz. Ama yine de sizi bir şekilde yönlendirmek isteyebilirler. .

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eğlenceye ve olumlu olan şeylere niyet etmişseniz eğer, bolca bulacaksınız bugün. İşler güçler ve sorumluluklar sebebiyle buna fırsat yaratamamışsanız bile gün içinde neşelenmenizi sağlayacak bazı haberler alabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.