Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınız giderek hızlanıyor ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bunun karşılığında ödülünüz de büyük olacak. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem ve beklentileriniz artıyor. Ancak sabırlı olmayı başaracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelse bile tedbirli davranacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bugün kendinizi güçlü hissedecek, yapıcı ve kararlı tavrınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Çekici ve etkileyici olacağınız bir gün...

Aslan burcunun bugün genel durumu

Karşı cinsten insanlarla çok daha kolay anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle aile bireyleri ile aranızda daha kolay iletişimler gerçekleşebilir. Sırların açıklanması mümkündür.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Karşı cinsten insanlarla çok daha kolay anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle aile bireyleri ile aranızda daha kolay iletişimler gerçekleşebilir. Sırların açıklanması mümkündür.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Bugün, sizi anlayacak arkadaş topluluğuyla bir araya gelerek, duygusal alış veriş içinde olacaksınız. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizden çok diğer kişileri ilgilendiren olaylara boşu boşuna angaje olmanın bir nedeni yok.

Daha doğrusu bu kadar kendinizi yormanızı gerektirecek bir durum ortada görünmüyor. Sırf yanlış anlaşılmamak için gereğinden fazla zorlanmaya değmez. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha fazla paylaşım içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde yapacağınız planlar ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Öğleden sonraki zamanlarda kendinizi rahatlamış ve uyum içinde hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sessiz ve utangaç biri ile yolunuz kesişebilir. İlk adımı siz atın. Siz de ondan hoşlandınız. Bekarlar için aşk şansı oldukça açık. PARA: Risk almayı seviyorsunuz. Var olan imkanlarınızı macera peşinde tüketmeyin. Zararlı çıkabilirsiniz. SAĞLIK: Kolestrolünüz yükselmiş olabilir çünkü elinizde olmadan elleriniz titriyor. Kalp doktoruna görünün.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde devam eden işlerinizde ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda son derece pozitif haberler alabileceğiniz ve görüşmelerinizden mutlulukla ayrılacağınız, olası seyahatler ve sosyal etkinliklerde yeni insanlarla tanışıp, eğlenceli zaman geçireceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün göz önünde olacağınız yerlerde, beklenmedik insanlardan alacağınız destekler yüksek olabilir. Her şeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir aman dikkat.