Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayan olaylara farkında olmadan direnç gösterebilirsiniz ve nedenini anlamadığınız bir rahatsızlık hissedebilirsiniz. Aslında kendinizle ilgili bazı değişiklikleri yapmaya hevesli olduğunuz bir dönemdesiniz ve hatta bazı alışkanlıklarınızı değiştirmiş olabilirsiniz. Bugün kendinizi daha canlı ve enerjik hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı ve azimli davranacaksınız. Böylece hem çevrenizi etkileyeceksiniz, hem de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yaşamdan büyük keyif alacağınız bugün, aklınız sürekli hayatınızın eğlenceli yanlarında olabilir. Yapmayı hoşlandığınız faaliyetlerle geçirmek isteyeceğiniz vakitler, arkadaşlarınızın katılımıyla daha da renklenebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz ancak sorumluluk duygunuz, sizi bazı değerlendirmelere yöneltecektir. Bunlarla, iyi odaklanmış biçimde ilgilenmelisiniz. Yüzeysellikten kaçının.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Güneş'in konumundan dolayı ilişkilerinize çarpıcı bir düşünce şekliyle yaklaşıyorsunuz. Alınganlıklardan uzak kalmalı ve partnerinizin sözlerinden yanlış anlamlar çıkarmamalısınız. Ailenizin hoşnut olacağı işleri yapmaktan zevk alacağınız bir gün. Bugün, onlarla ortak çalışmalar içinde olmanız sizi de mutlu edecek.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek istediklerini veya arkanızda olduklarını bildirebilirler.

Bu kişileri detaylı şekilde aydınlatmanızda ve en çok hangi alanda bu kişilere ihtiyaç duyduğunuzu belirtmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız için en iyisini yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İşlerinize yaratıcılık katmak isteyebilirsiniz. Gün içinde sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığınızla ilgili sıkıntıları ihmal etmeyin. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz zamanlar var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Boşluk... Ani kararla bir yolculuk yapabilirsiniz. Kalabalık ortamda olmanıza rağmen kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sürpriz olabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi sosyal ortamlarda ve toplum içerisinde her zamankinden daha güzel, çekici ve karizmatik bir enerjiyle ifade ederken, patronlar, kurumlar ve güçlü kişilerden destek görebilir, iş hayatınızda önemli açılımlar yaratabilir, ilişkilerinizde sizi mutlu edecek önemli haberler alabilir ve güçlü insanlarla görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirsel olarak sabırsız ve değişken olabilirsiniz. Grupsal işlerde yeni deneyimlere açıksınız. Grupsal işlerde, geleceğinizi şekillendirecek fırsatlar, değişimler sizi heyecanlandırabilir.