Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

10.05.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün sakin bir şekilde olayları gözden geçirebilirsiniz. Eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler güçlenebilir. Unuttuğunuz dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Özellikle daha önce sizi öfkelendiren konuların artık sizi etkilemediğini anlayabilir ve daha yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Sempatik ve anlayışlı tavırlarınız ile hem dostlarınızı, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Uzakları gezip görme, yeni şeyler öğrenme isteğiniz oldukça artacaktır. İlk boş vaktinizde uzun bir seyahat gerçekleştirme kararı verebilirsiniz. Bir bağınız yoksa bu seyahate hemen çıkmak istemeniz de mümkündür.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İletişimin oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Gün içerisinde çeşitli konuşmalar veya görüşmeler yapmanız, toplantılara katılmanız ve tartışmalarda bulunmanız ana konular olacaktır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla kendinizi ifade etmeniz gereken zamanlar olabilir. Bu durum sizi zorlayabilir. İşlerinizi karşınızdakine ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ailenizden maddi destek görebilirsiniz. İşinize yatırım yapmak söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kişisel sorunlarınızın üstesinden tek başınıza gelmek istiyorsunuz. Ancak sizi aşan konularda yardım almaktan çekinmemelisiniz. Aşk hayatınızda rüzgarlar sıcak esiyor.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşinizde daha önceden konuşulmuş bir teklif gündeme gelebilir. Bu teklifin üzerine düşebilirsiniz. Bu hafta yeni bir iş birlikteliği ya da ortak atılacak bir yeni adım da gündeminizde olabilir.