Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

10.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok istediğiniz bazı ürünleri almak için fiyata bakmadan harcama yapma dürtüsüne direnin. Bir sevdiğinize hediye almayı düşünüyorsanız da yine bütçenizi aşacak masraflara girmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Ortaklıkla ilgili konularda sürpriz haberler gelebilir. İşbirliği ile yürütülen bir projeyle de ilgili olumlu olaylar yaşanabilir. Kazancınızı artıracak güzel sürprizler, bugünden itibaren ana konulardan olabilirler.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlerlemenizi hızlandırabilecek veya yaşam konforunuzu arttırabilecek önerilere ve yorumlara açık olun veya kaçırmamaya çalışın. Bu fikir veya tavsiyeler, hiç ummadığınız veya beklemediğiniz türden olsa bile, size en iyi şekilde hizmet edebilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Güne plan ve program yaparak başlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın mevzularıyla ilgileneceğiniz zamanlar var. Sizin yıpratan olaylara karşı dikkatli olmalısınız. İşlerinizde iletişimin gücünü kullanın. Öğleden sonra kendinizi çok daha yaratıcı hissedebilirsiniz. Sanat ile ilgili organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Adam... Yakın çevrenizde mükemmel arkadaşlıklar başlatarak popüler olacaksınız. Size ihtiyaç duyan insanları geri çevirmeyin.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek sahip olduklarınızla sahip olmadıklarınız arasında gidip gelebilir, ruhsal olarak gelgit yaşayabilir ve ev ve aileye ait konularda geçici bir tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde ruhsal olarak çok iyi hissedeceğiniz, etrafınızdaki herkesden sevgi, ilgi ve onay bulabileceğiniz, ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz ve duygusal paylaşımlarda bulunabileceğiniz sevgi dolu bir zaman hakim olacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş ortamlarınızda ve seyahate dayalı planlarınızda güzel gelişmelere açık bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız destek fazla olacak. Grupsal ortamlarda kendinizi istediğiniz şekilde göstereceksiniz.