Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

10.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bugün yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklayacaksınız ve önceden belirlediğiniz gibi işlerinizi sürdüreceksiniz. İsteklerinizin gücü sayesinde üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular ve kişiler ile başa çıkabilirsiniz ve hiçbir zaman olmadığı kadar sabırlı davranabilirsiniz. Ayrıca kararlı ve istekli çalışmalarınız ile önemli kişilerin takdirini kazanacaksınız ancak bu durum yeni sorumluluklar almanızı gerektirebilir.   

Aslan burcunun bugün genel durumu

Geçmişte yaptığınız bazı şeyleri kendi içinizde tekrar gözden geçirebileceğiniz ve objektif biçimde eleştirmeye çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Kendi eylemlerinizi fazla sert eleştirmeyin.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Görev ve sorumluluklarınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Görevlerinizi en iyi biçimde yerine getirebilmek için sık sık akıl danışabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Destek göreceksiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerle iş birliği içerisine girmek ya da birlikte hareket etmek istiyorsanız, karşı tarafın duygu ve düşüncelerini en iyi şekilde tahlil etmeli ve zücaciye dükkanındaki fil gibi hiçbirşeyi kırmamak ve insanları ikna etmek için aşırı gayret gösterm

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailenizle ilgileneceğiniz olaylar gündeme gelebilir. Duygularınızda güven ve istikrar arayışı içinde olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Öğleden sonra gününüz hareketlenebilir. Duygularınızı fazla gösteremiyor olabilirsiniz. Dışa dönük aktiviteler sizi daha fazla mutlu edebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mücadele etmek yerine teslim olmayı seçiyorsunuz. Sizden daha büyük sorunlarla mücadele eden insanları aklınıza getirin ve lütfen pes etmeyin.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızla ilgili konular odak noktanız olurken, işlerinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilir, çocuklarınızla ilişkilerinizi geliştirebilir ve sportif faaliyetlerde yer alabilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Konulara iyi hazırlandığınız halde hayata karşı bazı şüpheleriniz olabilir. Bugün yardımlaşma, yazma ve geri plandan idare edeceğiniz işlerinizde hisleriniz iyi çalışacak, önemli görüşmeler için hazırlıklı olun. Yeni iş fırsatları sizi bekliyor.