Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

12.02.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Yeni başladığınız bir ilişki yolunda gibi görünüyor.

Aşk:

Karşı cins ilişkilerinizde bazı engelleyici etkiler altındasınız. Bugün susan ve dinleyen siz olacak, ilişkinizdeki sorunları anlamaya çalışacaksınız. Çevrenizdeki insanların ilişkinize çok karışıyor olması sizi çıkmaza sürükleyen nedenlerden birisi.

İş:

İşinizi çok seviyorsunuz ama hayatta işten başka şeyler de olduğunu bilin. İşinizle ilgili bir çalışmanızın ödülünü yakında alacaksınız. Bu arada başkalarının da işini yüklenmekten kaçının.

Para:

Paranızı akıllıca kullanmıyorsunuz. Bu yüzden sık sık mali darboğazlar yaşıyorsunuz. Bugünlerde mali konularınızda en büyük yardımcınız aile büyükleriniz olacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.


Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlarınızın olması güzel, ama bu planların çevrenizde bunan diğer kişileri nasıl etkileyeceğini de düşünmelisiniz. Seyahatler, gayrimenkullerle ilgili konular veya ilginizi çeken aktiviteler gündemde. Karşılaşacağınız kişilerden öğrenecekleriniz olabilir. Yeni kazanımlar yolda! Yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerin faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Güven arayışında olabilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinleyerek sizin için doğru olanı bulabilirsiniz. Gün içinde babanızla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İşlerinizde aksamalar ve beklemeler olabilir, fevri çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ona karşı hisleriniz başka şeyler söylediği halde günlük hayatta davranışlarınız farklı. Sizi buna iten nedenler ciddi sosyal kurallar. Bu şekilde davranmanız da aslında sizin için risk olabilecek koşulları önlüyor. Bu nedenle bugün hislerinizle davranıp hata yapmayın. Aile yakınlarınızdan biri ile ilgili gerekli yardım konusunu ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evin içinde fiziksel güç gerektiren işlerde aranan ve beklenen kişi olacaksınız bugün. Hızır gibi yetişeceğiniz bir sorun, sayenizde hızlıca çözüme kavuşacak. İnisiyatif alıp harekete geçmeniz hız kazandırıcı olacak.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.