Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

12.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Çalışmalarınızı istediğiniz gibi sürdürmeye devam edeceksiniz ve bu arada eski projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranmayı başaracaksınız. Sizi engelleyen kişiler olabilir veya gelişmeler olması gerekenden daha yavaş olabilir. Ancak dirayetli ve azimli bir tavır içinde olacaksınız ve bu arada bazı alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz. Dişleriniz ile ilgili bakım, tedavi benzeri konular ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Baskı hissettiğiniz durum ile ilgili düşünceleriniz değişebilir ve böylece eski kararlarınız hakkında bazı değişiklikler yapabilirsiniz.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Aile büyükleriniz sizi bazı önemli konularda tartışmak için çağırabilirler. İzlenimlerinizi, görüşlerinizi ve çözüm önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Sizden istedikleri ama net olarak ifade edemedikleri bu olabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Aklınızın iş yaşamınız üzerinde yoğunlaşabileceği bir gün geçireceksiniz. Ertelemiş olduğunuz mesleki sorumluluklara odaklanabilir, eski konuları masaya yatırıp kendi içinizde çözüm arayabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Onlarla gücünüzü birleştirmeyi düşünmeli ve çevrenize de şans vermelisiniz. Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir gün.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Başkalarının söyledikleri şeylerin gününüzü bozmasına veya sizi depresyona sokmasına izin vermeyin.

Aşk hayatınız ve romantik eğilimler ön planda, duygularınızı paylaşmak için güzel günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarla bir araya gelmek ve sosyal olmak açısından güzel fırsatlar var. Gelecek beklentilerinizi de değiştirebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Bilim... Bugün sevdiklerinizi kıskanıyor ve başkaları ile paylaşmak istemiyorsunuz. Oysa dostlarınız bu duruma alınabilir. Kendinizle barışın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, iş görüşmeleri yapabilir ve iş yaşamınız için yeni çıkış yolları arayabilirsiniz. Strese bağlı olarak sırt ve eklem ağrıları yaşayabileceğiniz bugün iletişimde çatışmaya açık bir enerjide olduğunuz için ilişkilerinizde daha sakin iletişim kurmayı tercih etmelisiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geleceğe yönelik görüşmeler içinde olabilir, yapmak istediklerinize dair planlar oluşturabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar alabilmeniz için daha sakin ve oturaklı hareket etmelisiniz.11 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUBugün sizin için yoğun ve keyifli geçebilir. Yaratıcılığınız yüksek olacak. Kafanızdaki planları anlatmak ve paylaşmak isteyebilirsiniz. Yalnızlık ve sosyallik arasında gidip gelirken, başkalarının size müdahale etmesine izin vermeyeceksiniz.10 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUKonulara iyi hazırlandığınız halde hayata karşı bazı şüpheleriniz olabilir. Bugün yardımlaşma, yazma ve geri plandan idare edeceğiniz işlerinizde hisleriniz iyi çalışacak, önemli görüşmeler için hazırlıklı olun. Yeni iş fırsatları sizi bekliyor.9 TEMMUZ 2015 ASLAN BURCU YORUMUOrtaklaşa para alanlarınızdaki idealist yaklaşımlarınız, gerçek bilgi ve disiplinle birleşirse, ailevi konularda şansınız bir hayli açık olacak. Maneviyatınızı geliştiren olaylar yaşayacaksınız.