Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay değil. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve artık olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece sabırlı davranabilirsiniz ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Daha önce istekleriniz için çok çalışmış olabilirsiniz ve kendinizi zorladığınız konu ile ilgili gelişmeler şimdi sizin istediğiniz yönde oluşuyor.  Bazı gelişmeler sizin istediğinizden daha yavaş olsa bile kararlı davranmayı başaracaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün, sosyal hayattan uzaklaşabilirsiniz. Kendi içinize kapanma eğilimine girmeniz mümkündür. Kendinize ayırdığınız zamanlarda çeşitli düşüncelere dalabilir veya evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Aklınızın iş yaşamınız üzerinde yoğunlaşabileceği bir gün geçireceksiniz. Ertelemiş olduğunuz mesleki sorumluluklara odaklanabilir, eski konuları masaya yatırıp kendi içinizde çözüm arayabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda ayın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Çalışma hayatınızla aşk yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları yapacaksınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir hedef veya amacınız varsa, bugünlerde atacağınız adımların ileride bu hedeflerinizi etkileyeceğini bilerek hareket etmenizde fayda var.

Özellikle, bağlı bulunduğunuz kişilerin bu durumdan etkilenme olasılıklarını unutmamanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sorumluluklar ve daha özenli hareket edilmesi gereken durumlar olabilir. Olaylara biraz daha esnek bakmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun süredir beklenti içinde olduğunuz bir konuda, olumlu haberler alıyorsunuz. Sizi seven insanlarında desteği ile keyifli bir gün sizi bekliyor.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında, aşk hayatınız, çocuklar, tatiller, eğlenceler ve spekülasyonlar alanınız canlanırken, bu süreçte özel yaşamınızda muazzam bir teklifle karşılaşabilir, devam eden bir ilişkiniz varsa evlenme teklifi alabilirsiniz. Sizin için aşk duygunuzun yükseleceği bu süreçte, tatil planları yapabilir, yurtdışına gidebilir, yeni eğitimlere başlayabilir, astroloji, kişisel gelişim alanlarından faydalanabilir, sanatla ilgileniyorsanız kendinizi sahnede ve konserlerde en iyi şekilde gösterebilir ve basın, yayın, medya, yüksek öğrenim ve davalardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Dolunay anı yakın çevre, kardeşler ve iş hayatınızla ilgili problemlere işaret edebilirken, genel sağlık durumunuza özen gösterip, trafikte dikkatli olmanız gereken bir haftayı da vurgulamakta. Burada uzun zamandır sorunlu devam eden yakın çevre ilişkileri, iş hayatı, kariyer ve aile ilişkileriniz testten geçerken, hayatınızdan gitmesi gereken herkesi gönderecek ve yaşamınıza katkıda bulunup, sizi mutlu edecek olan herkes ve her şey ile yolunuza devam etme fırsatına sahip olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün düzelmesiyle beraber plan ve projelerinizi yoluna koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar oluştuysa bu dönemden sonra sorunlarınızı halletmek kolay olacak.