Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Aslan burcu yorumu

Disiplinli ve çok kararlı hareket edebilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken durumlarda daha çok ön plana çıkabilirsiniz. İsteklerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ilginç çözümleriniz ile birlikte çalıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz. Parasal konulara yönelik gelişmeler yavaş olsa bile çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Aile içerisinde sözü en çok geçen kişi haline gelebilirsiniz. İnsanlar sorunlarını size açıp yol göstermenizi bekleyebilirler. Bu avantajınızı, anlaşmazlıkları gidermek için gerekli otoriteyi sağlayarak da değerlendirmelisiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş hayatıyla ilgili hiçbir şey düşünmek istemiyor olabilirsiniz ancak sorumluluk duygunuz, sizi bazı değerlendirmelere yöneltecektir. Bunlarla, iyi odaklanmış biçimde ilgilenmelisiniz. Yüzeysellikten kaçının.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz. Mücadele edeceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Günün ikinci yarısı daha akıcı geçebilir. Zevk aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Değişimlere daha kolay ayak uydurabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Değişim... Günlük işlerinizde bir hayli hassassınız. Hızınıza yetişmek kolay değil. İşlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda çok önemli ve özel bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir. Kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz ya da konuştuğunuz, uğraştığınız bir konunun parasal karşılığını alabilirsiniz.