Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz giderek özgürleşebilir. Böylece yaratıcı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çok ilginç projeler yapabilirsiniz. Farklı ortamlar ve ilginç kişiler sizi destekleyecek. İmkansız gibi görünen isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Sabırlı olun.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Eğitiminiz ile ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Formal bir eğitim olsun, bir kişiyle yapılan bir dizi sohbette yeni şeyler öğrenmek olsun, bunlar, yaşamınızdaki faaliyetlerinizde size çok şey katabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İşinizi ön plana almaya başlayacaksınız. Ortaklarınızla bütçe, ortak harcamalar veya iş hayatıyla ilgili diğer maddi konular hakkında bazı konuşmalar ve tartışmalar yapmanız da olasıdır.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay bilinçaltı yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. Bir çok işi aynı anda yapmak istiyorsunuz. Sağlam ve güvenilir dostlarınız sayesinde, bazı problemlerinizin üstesinden geleceksiniz. Olaylara sezgisel bir güçle yaklaşmanız, sizi farklı kılabilir. Huzursuzluğunuz yüzünden bir çok olayı aleyhinize çevirebiliyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinizi, sağlığınızı veya refah ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda siz kendi pozisyonunuzu nasıl savunuyorsanız, diğer kişi de kendi pozisyonunu aynı şekilde savunacaktır.

Bu bilgiye göre hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Yenilenmeye gitmek için fırsatlar yaratmak faydalı olabilir. İlişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız daha kibar davranmaya özen göstermelisiniz. İlerleyen zamanlarda kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Biraz daha ılımlı olun. Haklı olsanız bile bir konuda tartışma yaşarsanız sessiz kalmayı tercih edin. Akıllı davranırsanız şans sizden yana olacak.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sezgilerinizin yüksek olduğu, enerjinizi meditasyon ve spiritüel çalışmalarla destekleyebileceğiniz, her şey ve herkese karşı sevgi ve saygı ile hareket edeceğiniz, ilişkilerinizi iyileştirmek için fırsatlarınızın olacağı bir zaman dilimindesiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarından beklenmedik tepkiler ve dirençler görmeniz mümkün. Enerjinizi yaratıcılık alanlarınıza yönlendirmeye çalışın. Bugün tehlikeli yer ve ortamlardan kaçınmalısınız.