Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

17.09.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve duyduğunuz haberler keyfinizi yerine getirecek. Düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olacak kişiler ile karşılaşabilir ve yeni projeler yapabilirsiniz. Marjinal kişiler ve ilginç konular dikkatinizi çekebilir. Ekip çalışmalarında başarılı olabilir ve isteklerinizi kolay anlatabilirsiniz. Yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Daha iyimser ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız ve böylece ilişkilerinizde ortaya çıkan sorunlar ile başa çıkabileceksiniz. Seyahat programları yapabilirsiniz ve önemli kişilerin bulunduğu organizasyonlara davet edilebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugünün etkileri, sizi fazlasıyla rahatlatmaya başlayabilir. Duygusal hayatınızdaki uyumlu ve keyifli ortam, tüm yaşam alanlarınıza iyimserlik olarak yansıyabilir. Günün keyfini çıkartın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Duygusal hayatınız ve hisleriniz, gerçek hayata dönüp işlerinizle ilgilenmenizi zorlaştırabilirler. Özel hayatınızdaki rahatlığı ana moral kaynağı haline getirmeye çalışmalısınız.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hukuki, resmi, aşka hayatınızla veya yatırımlarınızla ilgili konuları en baştan ele almanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Gördüğünüz manzara çok hoşunuza gitmese bile gerçeklerle yüzleşmek veya olayları akışına bırakmak gerekebilir. Ýş seyahtleri veya işle ilgili kısa mesafe yolculuklar ya da bazı arkadaşlarınızla işle ilgili sohbetler gündeme gelebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hadise yarın, ama Merkür gerilemesinin aksiliklere, iletişim sorunlarına, bilgisayarlar, sistemler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgili olumsuzlukları kendini göstermeye başlıyor. Ters giden olaylar, rötarlar, gecikmeler sabır gerektirebilir. Kararsızlıklar, yanıltıcı kişiler, aldatıcı durumlar, isteksizlik veya yanlış yönlenme tipi durumlarla yüzyüzeyiz. Esneklik ve dikkat lazım. Sabah saatlerinde daha enerjik hissedebiliriz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah hareketli bir gündesiniz. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Takım çalışmasına önem vermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yoğun bir çaba içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerini ailenizle geçirmek iyi fikir olabilir. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgileneceksiniz. Talihinizin açık olduğunu hissedebilirsiniz. Şansınızı piyango gibi zararsız alanlarda deneyebilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde mesafeli davranışlarla karşılaşabileceğiniz bugün, devam eden çalışmalarınız ve iş hayatınızda geçici problemler ve öfkeli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Sırt, kemik, kas ağrıları hissedebileceğiniz bugün, yalnız kalıp, kendinizi dinlendirerek ve çalışmalarınıza odaklanarak bu zamanı etkili kullanabilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizi ilgilendiren maddi konular gündeme gelebilir. Aile üyeleri ile detaylıca konuşmanız gereken parasal konuları ertelememeye çalışın. Bu alanda bir işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.