Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

18.06.2015 tarihli Aslan burcu yorumu

Ani değişiklikler ve sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırmış olabilir. Duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve kafanız karışabilir. Zihinsel faaliyetiniz çok hareketli ve pek çok konuyu aynı zamanda düşünebilirsiniz. Ancak dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Önem verdiğiniz ayrıntıları unutmanız mümkün. Mesela evinizin anahtarı benzeri unutkanlıklar olabilir. Bu arada iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Tartışma ortamlarından uzak durun. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok çalışabilirsiniz ancak sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız olaylar kafanızı karıştırmış olsa bile böylece fikirleriniz tamamen değişebilir.  

Aslan burcunun bugün genel durumu

Geçmişte yaptığınız bazı şeyleri kendi içinizde tekrar gözden geçirebileceğiniz ve objektif biçimde eleştirmeye çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Kendi eylemlerinizi fazla sert eleştirmeyin.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Görev ve sorumluluklarınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Görevlerinizi en iyi biçimde yerine getirebilmek için sık sık akıl danışabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Destek göreceksiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yoğun duygular içindesiniz ve karşı tarafın da aynı yoğunluğu duymasını istiyor ve üzülüyorsunuz. İkinizde aynı şeyleri söylemenize rağmen, farklı bir anlaşma tablosu ortaya çıkıyor. Sakin davranmalı ve sabırlı olmalısınız. Verilmiş sözleriniz yüzünden başınız derde girebilir. Bugün geçmiş hesapları yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda frene basmak veya bazı konuları ısrarla zorlamaktan vazgeçmek zor olsa da, denemeniz gerekiyor.

Şu an için kontrollü olmalısınız, birkaç gün içinde istediğinizi elde etmeniz daha kolay olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı işlerinizde sonlanmalar olabilir. Gizli kalan konularla uğraşmanız gereken bir gündesiniz. Gün içinde başkalarından etkileneceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Kendi iç dünyanızdaki konular işlerinizi etkileyebilir. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Endişelerinize yenilmeyin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Haberleşme trafiğiniz yoğun. Odaklandığınız konu ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Katılacağınız toplantılarda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ikili ilişkilerinizde muazzam olumlu etkiler alırken, kalabalık ortamlarda, seminer,sunum ve organizasyonlarda yer alabilir, çalışmalarınızı hızla tamamlayabilir ve özel hayatınızda partnerinizle son derece keyifli ve mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yalnızlığa veya sessizliğe önem vereceksiniz. Yaşadığınız olayları analiz etmek ve gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarına yardım edeceksiniz. Bir davet veya organizasyon devreye girebilir.