Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.01.22 tarihli Aslan burcu yorumu

İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın davranışlarını baskı olarak algılayabilirsiniz. Ancak yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Aslında zihinsel faaliyetiniz hızlı ve çok çeşitli konular hakkında fikirleriniz olabilir fakat dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız gerekiyor. Bu arada plan ve projelerinizi uygulamaya başlamadan önce yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza anlatmasanız iyi olacak. Ayrıca dedikodulardan uzak durun. Aslında kararlarınızı sürdürmeyi başaracaksınız ve yapıcı tutumunuz ile güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.
 

Aslan burcunun bugün genel durumu

Hislerinizi olduğu gibi dışarı vurabilirsiniz. Bu, ön plana çıkmanızı kolaylaştıracak, dobra ve dürüst yaklaşımınız beğenilecektir. İhtiyaçlarınızı da dile getirerek bunların karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün, hırslarınız gündemin ana konusu olabilirler. Onları kontrol altına almak için çaba göstermeyi tercih etmeyebilirsiniz. Ancak, kendinizi, yapıcı yollarla ifade etmeli, sert eleştirilerden özellikle kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler size rahatsızlık verebilirler ya da bazı fikirlerinize katılmıyor olabilirler. Siz sadece, sizin için önemli şeylerle ilgilenmeli, zaman kaybının önüne geçmelisiniz. Sizinle aynı amaçlara veya ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmeniz ya da çalışmanız daha iyi sonuçlar ortaya konmasını sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günü ortaklı para konularıyla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Finansal konularla ilgilenirken dikkatinizi toplamaya özen göstermekte fayda var. Önemli kararları bugün almamaya çalışın. Bugün işlerinizde aksamalar olabilir. Rahatsızlık duyacağınız zamanlar olabilir, akışta kalmaya özen gösterin. Sağlığınıza da dikkat edin.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür, zıt burcunuz Kova'da geri gidiyor. Sosyal yaşantınızda işlek zekanız ve sivri konuşmalarınız dikkat çekmenize neden olacaktır. Paylaşım içinde olduğunuz kişilerin sorunlarına köklü çözüm üretmenizin size de yararı dokunacağınızdan emin olabilirsiniz. Ailenizin yaşlıları ile güç birliği içindesiniz güvensiz yaşamayı sevmiyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sizin elinden geleni yapan, yaşamınızı kolaylaştıran ve koşulsuz veren insanları bulmakta zorlanabilirsiniz. Adeta herkes görünür ya da görünmez nitelikte bir karşılık bekleyecek verilenler için. Kırılmaya gerek yok.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.