Aslan burcu

Günlük Aslan Burcu Yorumu

2015.02.01 tarihli Aslan burcu yorumu

Heyecan duyacağınız gelişmelerin meydana geldiği bir dönemdesiniz. Beklentileriniz ile ilgili gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve duygusal karmaşa içine girebilirsiniz. Ancak mantıklı davranmayı başarabilirseniz, sorunlar ile de başa çıkabileceksiniz. Üstelik daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin ilgisi sizi rahatlatacak ve böylece siz de davranışlarınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Yabancı ülkelere gitmek, kariyer yapmak veya sorumluluk gerektiren işler yapmak için kuvvetli arzularınız var. Ortaklık, evlilik ve benzeri ciddi girişimlerde bulunmanız mümkün.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Düşünceleriniz iç dünyanıza odaklanabilir. Çevreyle bağlantınız kopmayacaktır ama çevrenizdeki olaylara herhangi bir müdahalede bulunmayı da istemeyebilirsiniz. Olan bitenleri bir kenardan seyirci olarak izleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki faaliyetlerinizin maddi getirisi ile ilgili belirsizlik yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir kesin hamlede bulunmayın. Belirsizlikler ileriki günlerde giderileceklerdir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Önümüzdeki 10 gün içinde, kendinizi biraz yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Biraz dinlenmenizde ve sağlığınızı ihmal etmemenizde fayda var. Bu ay, aşk hayatınızdaki kişiler veya eski aşklarınız ön planda. Planlarınıza önem verdiğiniz bu kişileri de eklemek istiyorsunuz.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kimi zaman sizi duygusal açıdan etkileyen konuları gereksiz yere büyütebiliyorsunuz. Bugün kendi duygu ve hassasiyetlerinizi daha iyi anlamaya çalışın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Derin ve araştırmacı yapınızı daha da, derinleştirme ihtiyacı içindesiniz. Bugün, ele aldığınız her konuyu irdelemekten yorulabilirsiniz. Arkadaşlarınız bazı önemli sorunlarını sizinle paylaşmak isteyeceklerdir. Onlara vereceğiniz her türlü öğütlerde aşırıya kaçabilirsiniz. Özgürlüklerine yorum getirmezseniz, sonuç olumlu olacaktır.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün mümkün olduğu kadar insanlarla iç içe olacağınız yer ve durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Böyle ortamlarda hiç yoktan yere çıkacak tartışmalarda fitili ateşleyen olmak gibi bir durumdan korunmuş olursunuz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.